Lista ocen Peugeot 508 I SW (77) - Całokształt

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin Z
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Świetny samochód. Ładny, wygodny i funkcjonalny. Do tego w super cenie 113k za allure i automat z mocnym dieslem. Super wykończony w środku, dobre materiały i bardzo ładnie dobrane. Brakuje aktywnego tempomatu i możliwości wyświetlania google mapa z tel na ekranie nagi. Woda się leje przy podniesionej klapie bagażnika i rysują szkiełka od zegarów. Reasumując świetny samochód
~Szymon Piotrków T.
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Auto naprawde bardzo dobre, trzeba by bardzo długo szukac żeby doczegokolwiek móc sie przyczepić. Ładny, świetnie wyciszony, z bardzo dobrym i bezawaryjnym silnikiem, z niezłym zawieszeniem, komfortowy, swietnie wyposażony, wygodny z dużą ilościa miejsca wewnątrz. Auto niedługo będe sprzedawał i po raz pierwszy wiem że, nastepny będzie nowy 508SW Allure 2.0HDi 163KM AT.
~Ml
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Przed zakupem przetestowałem wszystkie samochody klasy średniej oprócz klasy premium, kilka kompaktów i minivanów. Nie miałem żadnego problemu z wyborem. Za te pieniądze i w tej klasie jest to najbardziej optymalny wybór. Niestety słaba polityka marketingowa producenta oraz nieobiektywne artykuły w prasie motoryzacyjnej nie zapewniają dużej sprzedaży tego modelu.
~lepszy_model
SW 1.6 HDi 115KM 85kW
Z auta jestem bardzo zadowolony. Puegeot stworzyl naprawde dobry, dopracowany samochod i chociaz ma swoje wady, da sie do nich przyzwyczaic. Dla mnie duza zaleta jest fakt, iz auto nie jest tak popularne w Polsce z uwagi na stereotypy jak np. przewartosciowane Passaty i Insignie, ma swoj styl i pomimo, iz w nadwoziu SW ma rodzinny charakter, daje jednoczesnie duzo frajdy z jazdy.
~Francuskie tylko croissant
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Zbyt twardy prowadzi się mało pewnie gumowy układ kierowniczy notoryczny problem z niestabilnym tyłem. Plus spalanie i mocny lakier. Nikt nigdzie nie pisze o wadliwej serii manualnej skrzyni biegów ja taka trafiłem jedyny ratunek używka. Pierwszy i ostatni peugeot. Uwaga nie jestem mega roszczeniowy przesiadłem się z 20letniego bmw. Dla mnie porażka auto.
~Mateusz
SW 1.6 HDi 115KM 85kW
Super autko użytkuje od 1,5 roku zrobiłem 40 tys km jak narazie żadnych problemów olej wymieniam z filtrami co 10 tys km jeszcze nic nie dolałem wymiana podzespołów klocki tarcze itp. dobre orginalne czesci w rozsadnych cenach. Spalanie rewelacja normalna jazda do 100km/h spokojnie mozna osiagnąc 4,5 litra super zasięg nawet 1500 km na tankowaniu POLECAM
~Lukasz
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Ten samochód to jakaś porażka. Owszem bardzo wygodny i przestronny, ale ten silnik psuje wszystko. Przez ostatni rok, a jeździłem nim 4 lata, głównie stał w ASO. Poszedł najpierw łańcuch (przy 80000), potem rozrząd, a na koniec zagwozdką dla serwisu było znalezienie wadliwej pompy paliwa - szukali 2 tygodnie. Także auta nie polecam, a wręcz odradzam.
~Wojtek Katowice
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Mimo mankamentów kokpitu, ogólnie bardzo łądnie wyposażone auto za cenę konkurencyjną do japońskich czy niemieckich rywali. Ładne proporcje, nowoczesny design. Silnik benzynowy 1,6 THP już po poprawie usterek, o wystarczającej mocy. Obszerne, ciche, z dobrym zawieszeniem, moim zdaniem lepiej prezentujące się i prestiżowe, niż np Skoda czy Seat, Honda.
~Anselmo
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Na pewno francuzi zrobili olbrzymi krok do przodu - ale nie są to jeszcze niemieckie, czy japońskie auta. Na plus - design - samochód ma bardzo ładną linię, doskonałe materiały wykończeniowe - miękkie plastiki,fotele półskórzane, kierownica dobrze leży w dłoni. Na pewno dużo ładniejszy samochód niż octavie, avensisy, passaty, superby inne z tej klasy.
Dziennik kosztów dla Peugeot 508 I SW
6,6
7,8
~Sebastian
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Dwie strony medalu: jedna to wygoda, przestrzeń, wygląd, bogate wyposażenie z drugiej strony, awarie silnika, pompa vacum, rozrząd, łańcuch padł przy 160tys, wtyczka od klimy, plamy oleju, zjadanie oleju i zbyt słaby silnik do gabarytów. Może bym kupił jeszcze raz ale na pewno z innym silnikiem i małym przebiegiem. Raczej unikać.
Peugeot 508 I SW