Lista ocen Peugeot 508 II SW 1.6 PureTech 180KM 132kW 2018-2023 (5) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radosław
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
4 tryby jazdy, w zupełności wystarczą na tę klasę samochodu. Irytujący jak dla mnie jest system Auto Start/Stop, który załącza się za każdym razem po uruchomieniu auta, można go wyłączyć. Powoduje on gaśnięcie silnika na postoju, ale również przy staniu w korku, a nawet na światłach, i automatycznie odpala kiedy puścimy hamulec. Nie lubiłem tego i zawsze wyłączałem ten tryb, jednak potrafił się po jakimś czasie załączyć mimo to.
~FunFra
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Adaptacyjne zawieszenie bez większych zastrzeżeń. W trybie sport fajnie się utwardza, w trybie komfort dobrze wybiera nierówności. Tryb normalny, na którym przeważnie jeżdzę jest moim zdaniem dobrym kompromisem pomiędzy sztywnością i wygodą. Denerwuje tylko głuche pukanie zawieszenia w mroźne dni, na pierwszych kilometrach, ale podobno to standart.
~Rafał
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Auto zachowuję się stabilnie, i jest sprężyste. Więc nie ma obaw że będzie się wychylać przy szybszym pokonywaniu zakrętów ale jest komfortowe i to lubię. Chociaż na dziurach trochę tłucze.
~Paweł
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Precyzyjny układ kierowniczy, zawieszenie dość twarde, przód lekko słyszalny na dziurach.
~peugeot 508
Trochę szywny,przy 10000km juz pojawiaja sie jakies dziwieki z zawieszenia