Lista ocen Peugeot 508 II SW 1.6 PureTech 180KM 132kW 2018-2023 (5) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radosław
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Nie wiem jak ogrzewanie, bo nie użytkowałem auta zimą, chociaż zapewne bardzo dobre. Jednak klima chłodzi tylko przy umiarkowanych upałach. Kiedy na zewnątrz robi się ponad 30 stopni, świeci słońce i samochód stoi w nagrzanym miejscu, to powietrze nawet na maxa jest tylko letnie. W amerykańskich samochodach z poprzedniej dekady, którymi jeździłem, była znacznie bardziej wydajna, można było zmarznąć. Tutaj udaje się to tylko przy mniejszym...
~FunFra
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Dotykowa obsługa panelu klimatyzacji nie sprawia mi problemu. Raz ustawiona temaperatura, przy automatycznej klimatyzacji, rzadko jest zmieniana, Na plus zasługuje wybór pracy klimatyzacji w trzech poziomach intensywnosci. Dla ludzi nie lubiących silnego strumienia powietrza z nawiewów, tryb soft będzie wybawieniem, a smochód i tak schłodzi się do zadanej temperatury.
~Rafał
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Nagrzewa się bardzo szybko i chłodzi bardzo dobrze. Minus że na tył nawiew sprawnie działa głownie gdy włączy sie nadmuch na kabinę a w AUTO dmucha dość słabo. W dodatku czynnik chłodzący to ten najdroższy na rynku :(
~quasimodo
W porządku.