Lista ocen Peugeot 806 (24) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Greg
Van 2.0 HDI 109KM 80kW
Dopóki jeździł to chwaliłem ale jak zepsuło się kilka części z układu paliwowego (na zasadzie domina) to myslałem, ze zemdleję jak usłyszałem kwoty za naprawę. Koszty naprawy były duzo wyższe niz korzyści z tańszego paliwa. Ponadto a to rolki rozrządu skrzypiały, a to klimatyzacja sie rozszczelniła itd .
~tomi-okey
Van 2.0 121KM 89kW
padla autoregulacja linki sprzegla podczas wyprzedzania-mozna to zblokowac -nie trzeba kupowac nowej,pekla linka biegow na wodziku,wyciek z pompy ABS,wycieki z bokow silnika.wachacze,lozysko kola,troche sie z nim nauzeralem ale teraz wiem czym jezdze
~brutus888
Van 2.0 HDI 109KM 80kW
kolo dwumasowe przy przebiegu 150 tys.km ,wymiana calego sprzegla na zwykle koszt z wymiana 1500 zl, kolo pasowe paska klinowego na wale , kolo pasowe alternatora,wachacze, czyli standardowo
~kristo77@op.pl
Van 2.0 121KM 89kW
TU NIKOMU NIE PORADZĘ, MOJE AUTO SPISUJE SIĘ NADZWYCZAJ DOBRZE, PRZEZ ROK PRZEJECHAŁEM NIM 30000 KM I TYLKO ZMIENIŁEM 2 RAZY OLEJ Z FILTRAMI, ŻADNEJ USTERKI NIE BYŁO (NAWET PRZEPALONEJ ŻARÓWKI)
~Vanowiec
Van 2.0 HDI 109KM 80kW
Nic po prostu nic. Może za mało przejechałem kilometrów ale tyle mogę powiedzieć o usterkach, żadnych wycieków (oprócz skroplin z klimy) silnik such i czysty. Oby tak dalej.
~Nasti
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Trwałe podzespoły zawieszenia, amortyzatory są jeszcze pierwsze, +/- co 100.000 km trzeba wymienić tarcze z przodu i końcówki drążków kierowniczych, przy 160.000 wymieniłem sprzęgło.
~hutax
Van 2.1 TD 12V 109KM 80kW
1 raz pompa wtryskow Lukas, nieszczelna, naprawa - cena: bol, 1 raz immobilajzer, takie guziczki z cyferkami, zawiesil sie, naprawa u rzemislnika 500,-
~wojmaj@o2.pl
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Przez 5 lat: trzykrotnie naprawiana turbina (w tym 2x gwarancyjnie), sprężarka klimatyzacji, "zawieszenie" turbiny w czasie dużych mrozów
~Jarek
Van 2.0 121KM 89kW
naprawa przegubu, układ wydechowy-katalizator, częsta zmiana klocków ham., awaria podnośnika el. szyby przedniej (wysokie koszty naprawy)
~rowerzysta
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Przebieg ponad czterystatysięcy robi swoje. Ale mnie to nie przeraża. Właśnie czas reanimacji...