Lista ocen Peugeot 806 (33) - Całokształt

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gość2
Van 2.0 121KM 89kW
Kupiłem 17 letni, używany samochód i przez 2 lata wymieniłem tylko wentylator dmuchawy za 100zł i zrobiłem nim 35000 km bez awarii.Nie liczę wymiany świec czy oleju bo to się robi w każdym samochodzie.Bez rdzy,karoseria ocynkowana.
~Fan
Van 2.0 HDI 109KM 80kW
Komfort jak w limuzynie wyższej klasy, w trasie auto jest bezbłędne, w mieście ze względu na gabaryty trzeba się przyzwyczaić do małych niedogodności związanych z parkowaniem i nawracaniem.
~tomi-okey
Van 2.0 121KM 89kW
straaasznie duzo drobiazgow sie psuje,serwis dno,czesci uzywane biore z drezdenka(wysylka tomasz jedryczko)ale i tak go lubie.tyle sprzet wart co sluzy a ten jest praktycznie do wszystkiego
~~waweł
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Gorąco polecam!!! Planuje sprzedaż ze względu na zapotrzebowanie na dokę i już żałuje ...i bardzo mi szkoda się go pozbyć. W przyszłości pewnie kupię nowszą wersję 807
~peżo
Van 1.9 TD 90KM 66kW
jestem bardzo pozytywie zaskoczony, mam model w full wersji łącznie z podwójnym szyberdachem i skórą, jazda tym autem to suuuuuuuuuuuper komfort, nic dodać nic ująć
~brando-69@go2.pl
Van 2.0 121KM 89kW
Jestem bardzo zadowolony wygoda ,funkcjonalność to to czego szukałem a wygląd no cóż nie poraża estetyką ale żaden z moich znajomych niemógł sie opszeć praktyczności i wygody ......
~PIOTR GNIEZNO wozniakowscy.gniezno@poczta.fm
Van 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Jesli Peugeot 806 to tylko z silnikiem 2.1td lub 2.0 t Van madrze zaprojektowany Polecam! kto nie jezdzil vanem ma czego żalowac jedynym konkurentem może byc tylko Renault ESPACE
~Krzysztof. cicvarsovie@cicvarsovie.pl
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Niestety, zawiodlem sie na tym samochodzie i rownierz na odpowiedzialnosci producenta za powazne usterki. Cena servisowania ogromna, odpowiedzialnosc zadna. Sprzedaja i maja w nosie.
~BC
Van 2.0 121KM 89kW
Świetny samochód, nigdy wczesniej nie jeździłem francuzem, ale jestem super zaskoczony, szkoda mi go, ale muszę zamienić na większe, polecam wszystkim
~Greg
Van 2.0 HDI 109KM 80kW
Niby auto fajne ale jakieś niedopracowane. Dobre dla ekip remontowo-budowlanych :) Mozna znaleźć lepsze auta.