Oceny Peugeot 807 Tepee

Oceny Peugeot 807 Tepee – wybierz silnik

Najnowsze oceny Peugeot 807 Tepee

~Marcin
Tepee 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Trudno mi sie doczekać kolejnej dłuższej podróży! Auto typowo rodzinne, idealne na dłuższe trasy (kilkakrotnie już na raz przejeżdzałem ponad 1.000km i wielokrotnie 300-400km) ze względu na gabaryty trochę uciążliwe w centrum miasta. Bardzo wygodne, indywidualne ustawianie każdego z siedzeń jest olbrzymim atutem - ze względu na komfort pasażerów ale również przestrzeń bagażową. Samochód zakupiony z myślą o wyjazdach wakacyjnych (zawsze...
~Stach
Tepee 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Po pierwsze duża przestrzeń! Sześcioosobowa rodzina może spokojnie jechać na wakacje bez bagażnika dachowego. W takiej sytuacji układ siedzeń to 2 3 1. Po przyjechaniu na miejsce wypoczynku zmieniamy na układ 2 2 2 i jeździmy wygodnie w krótkie trasy. Po 120 000 km brak żadnych napraw. Lejemy paliwo, robimy przeglądu co 30 000 km i wszystko jest OK.
~Cezary
Tepee 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Jest bardzo dobrze. Jeździ głownie żona (dość dużo a i "nogę ma ciężką") i nie che słyszeć o innym no chyba że nowy Galaxy ale ten nie ma przesuwnych drzwi (bajka przy 3 dzieci) Spalanie na autostradzie (załadowane na max) prędkość powyżej dozwolonej :) około 8 l, samo miasto - około 9 , średnio -7-7,5l
~iwo
Tepee 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
B.db. samochód ... polecam wszystkim ... obecnie poszukuje bliźniaczego citroena C8 z automatyczną skrzynią biegów.
Peugeot 807 Tepee