Lista ocen Peugeot Boxer I (59)

~nevra@op.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Autko ogólnie bardzo przyjazne dla użytkownika, dobrze mi się nim jeździ i nie czuję się specjalnie zmęczona po kilkusetkilometrowych trasach. Wspomaganie działa bez zarzutu, nie napracuję się podczas manewrówki. Przestrzeń bagażowa w normie, choć przydałyby się wykładziny ścian bocznych do sufitu. Przegroda łatwo demontowalna i wtedy jest bardzo fajnym autkiem do wyjazdu na wakacje. Cały majdan się wrzuca i jedzie. Na pace mamy dorobione...
1,4
~bgadaszewski@tlen.pl
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Podczas pierwszych 2 lat eksploatacji zaliczyłem prawie 50 napraw,czyli ok 3 miesięcy na \"warsztacie ASO Katowice\".Dopiero w ASO w Rzeszowie naprawiono mi to co Katowice spieprzyły,ale w/g słów ważniaka z Warszawy - dlatego że jeszcze ASO Rzeszów jest \"niedoświadczony\".Ciekawe co miał na myśli???
~Sebastian Zgierz bad.boy2@op.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Moge spokojnie polecić to auto ludziom cierpliwym, nie katującym zawieszenia.
3,7
~pawel_beres@cyberia.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Autko spisuje się bardzo dobrze, jestem z niego zadowolony. Boxer to dobre auto dla małej firmy. Jeśli o niego zadbamy będzie nam służył przez długie lata. Gorąco polecam BOXER-ka!!!
3,5
~dklafas@wp.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
koń pociągowy, przy odrobinie dbania odwdzięczy się i zarobi na siebie :)
~jeri@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Uważam,że przez lata produkcji rodzina aut Boxer/Ducato/Jumper została naprawdę dobrze dopracowana.Trudno wskazać zdecydowanie słabe punkty.Z resztą,wystarczy spojrzeć,czym jeżdżą małe firmy transportowe,potrzebujące w miarę taniego,ale niezawodnego pojazdu.70% to któryś z tej trójki.
4,1
~rewadres
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Uważam że jest to dobre auto za rozsądną cenę. Jest większy od t4 czy tranzita ale mniejszy od Lt czy sprintera ,to taki pośredni segment. Na moje potrzeby idealny. Troszkę irytuje mnie opcja zakupu samochodu nowego w wersji 6 osobowej. Konkurencja oferuje zdecydowanie więcej.
2,1
~Butrus
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
samochód na którym nie można polegać - wybierasz się w trase nie wiesz czy wrócisz na kołach czy lawecie
3,5
~D@ro
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
więcej nie kupię za bardzo się sypie przy takim przebiegu a co będzie dalej?
2,2
~olo
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
To był mój 5 bus Peugeota ale taki syf trafił się pierwszy raz!!!