Ocena kierowcy - Peugeot Boxer II Furgon

Andreas, 9 lat temu
Silnik 2.2 HDi 100KM 74kW
Rok produkcji 2013
Peugeot Boxer II Furgon 2.2 HDi 100KM 74kW 2006-2014 - Oceń swoje auto
Inne : Zwrotność, bardzo przydatna w mieście. Lekko działający pedał sprzęgła i układ kierowniczy- super
Mam w najmniejszej wersji, bo taką potrzebowałem do firmy aby sprawnie poruszać się w mieście. Dla firmy remontowej do miasta super zwrotny. Taki silnik też w zupełności wystarcza, a jak było potrzeba to przewiózł 1,7 tony i nie było z tym problemu.
Poruszam się cały czas w mieście i przy umiejętnym używaniu skrzyni biegów średnie spalanie mam 9,6-9,8. Uważam to za bardzo dobry wynik. Jak na razie dla mnie wszystko ok.
Bez uwag. Żadnych problemów.
Bez uwag. Żadnych problemów.
Trochę zasłaniają widoczność szerokie słupki w drzwiach, ale nie jest tragicznie.Da się z tym jeżdzić.
Wszystko tam gdzie powinno być. Dużo i pojemne schowki w tym jeden klimatyzowany. Pod środkowy fotel zmieściłem jeszcze spory pojemnik plastikowy.
Odparowywanie szyb jak dla mnie mogło by być efektywniejsze, i chyba szybciej powinien się nagrzewać w zimie. Klima OK.
U mnie fotel kierowcy jak w TIR e z pełną regulacją, jak i podłokietnik, oraz regulacja kierownicy w pionie, także nie ma problemy ze znalezieniem sobie wygodnej pozycji. Kanapa jak w każdym dostawczaku bez regulacji, to i wygód tam nie znajdziemy.
Jak w każdym dostawczaku. Dla mnie jest ok.
Spalanie OK. Przeglądy co 40 tys. km, a ile kosztują to jeszcze nie wiem bo nie robilem
Za 92 tys. brutto dostałem autko z max wyposażeniem, skrzynia ładunkowa wykończenie kompletne Sortimo, do tego kompletne koła zimowe na oponach Pirelli, czujniki parkowania, belki na dach z podporami.I jeszcze pełną gwarancie serwisową na 4 lata. Dla mnie OK.
Na razie brak.
Na razie brak, oby tak dalej

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 HDi 100KM 74kW [l/100km]

9,1