Oceny Peugeot Boxer II Furgon 2.2 HDi 100KM 74kW 2006-2014

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Peugeot Boxer II Furgon 2.2 HDi 100KM 74kW 2006-2014

~Andreas
Furgon 2.2 HDi 100KM 74kW
Mam w najmniejszej wersji, bo taką potrzebowałem do firmy aby sprawnie poruszać się w mieście. Dla firmy remontowej do miasta super zwrotny. Taki silnik też w zupełności wystarcza, a jak było potrzeba to przewiózł 1,7 tony i nie było z tym problemu.
3,8
~dokler
Furgon 2.2 HDi 100KM 74kW
Ogólnie autko oceniam całkiem pozytywnie, trapią go drobne usterki ale zawsze wraca o własnych siłach, i nie zapominajmy, że to najtańszy bus na rynku z klimą, fabrycznym radiem, elektryką. Dwa razy droższe sprintery i craftery padają jak kafki i nawet za instalacje radiową i 2 głośniki życzą sobie cash. Myślę, że auto już zarobiło na siebie 2 razy i następny będzie też boxer/jumper lub ducato, nie ma sensu przepłacać za znaczek na masce.
~asdf
2,6
~zeb
Furgon 2.2 HDi 100KM 74kW
Po 30tyś km padł amortyzator z przodu, zawieszenie nie podlega gwarancji.Po130tyś km pękły obie sprężyny na amortyzatorach w ciągu 2 dni. (Układ jezdny)
~ULON
Furgon 2.2 HDi 100KM 74kW
TROCHĘ DROGI SAMOCHÓD, CENA KUPNA WEDŁUG MNIE POWINNA BYĆ CENĄ JUMPERA CZY MASTERA (Stosunek jakość/cena)
~janek
Furgon 2.2 HDi 100KM 74kW
na pewno chodzi lepiej niz w poprzednim modelu, ale brakuje czasami szóstki (Skrzynia biegów)
~fidelp@poczta.onet.pl
Furgon 2.2 HDi 100KM 74kW
mam czujniki cofania i lusterka za dopłatą i wole tak jak osobowym (Widoczność)
3,4
~kawaija@o2.pl
Furgon 2.2 HDi 100KM 74kW
OK, CHOCIAŻ NIE WIEM CZY DŹWIGNIA TAK SZYBKO SIĘ LUZUJE CZY TO KIEROWCY CHCĄ JĄ WYRWAĆ:) (Skrzynia biegów)
Peugeot Boxer II Furgon