Lista ocen Peugeot Partner I 1.6 HDi 90KM 66kW 2005-2011 (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~david2
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
ogrzewanie i klimatyzacja - rewelacja. szybko się nagrzewa co i podoba się mojej dziewczynie która po wyjściu z aQua parku suszy sobie włosy z srodkowych nawiewów. klima bardzo wydajna.
~mlody
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Mogła by byc lepsza, to generalnie wada Peugetow, ja zaparuja szyby to trzeba dlugo czekac na odparowanie. Dmuchawa dziala głośno, za głośno ! Seat radzi sobie z tym super(cordoba)
~baca
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Przod ok.Tył w lecie gorac w zime zimno i nieszczelne drzwi przesuwane(wieje).Klima i ogrzewanie z przodu dziala doskonale z tylu bardzo zla.
~slawekpay
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
w zimie długa się nagrzewa ale to normalne w dislu, na zakresie 2 i wyżej głośno pracują nawiewy, klima w pełni pokrywa zapotrzebowanie w nawet upalne dni
~Radek Sikora
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
ocena przedwczesna-auto nie było eksploatowane wielosezonowo.Klimatyzacja nie powala skutecznością-najwyżej poprawna.
~luk5
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
klima nie radzi sobie z ochlodzeniem calego samochodu poniewaz jest to zbyt duza powierzchnia
~mihow
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Na razie wszystko jest w porządku. Trochę długo się nagrzewa, ale później trzeba przykręcać...
~david2
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
ogrzewanie to coś co lubi moja narzeczona w chłodne poranki - szybko się nagrzewa.
~Arek
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Wentylacja i ogrzewanie - w zimie grzeje a latem chłodzi
~Przemek K.
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
jak na razie nie narzekam - zobaczymy zimą.