Oceny Peugeot Partner I 1.8 D 61KM 45kW 1996-1999

Najnowsze oceny Peugeot Partner I 1.8 D 61KM 45kW 1996-1999

3,5
~margharita1@poczta.onet.pl
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
wymiana wiatraka chłodnicy (130tyś- 400zł) bo klima w upałach nie dawała rady i przez to że jeden wiatrak nie działał była za duża temp. płynu. Efekt klima przestaje działać. Belka tył wymiana po 130 tyś- 800zł. Wymiana sterownika natężenia nawiewu powietrza 90 tyś- 500zł. Od samego początku hałas szczególnie na 2-gim biegu (jakby coś uderzało o coś), serwis tłumaczy że ten typ tak ma... Fakt bo tyle lat to mam i nic się nie pogorszyło... Całe...
~sebastian, komor@gni.pl
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
swietny samochod, wygodny, duzy, dynamiczny, wytrzymaly (nie jezdzilem oszczednie i delikatnie - samochod sluzbowy), od miesiaca mam nowego z silnikiem hdi nowej generacji :) 1,6 :) + klima, alektryka itp. nic wiecej mi nie trzeba, moge tym autem jezdzic cale zycie :)
3,3
~Tomek
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
przeciętnie bo awaryjność, przynajmniej mojego egzemplarza jest porażająca - jeżdzę nim 2 lata - a napraw było więcej (wliczając eksploatacyjne) niż w oplu którym jeździłem 6 lat, mogę śmiało powiedzieć, że tam poza eksplotacyjnymi rzeczami nie robiłem nic.
3,3
~Tomek
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
Pożegnałem sie już z tym pojazdem i z perspektywy czasu sądzę , że to samochód na dobre drogi , którym nie radzę zbyt szybko jeździć /zwłaszcza przy bocznym wietrze /, modernizacje nie wszędzie wyszły na plus , zawieszenie dość komfortowe w podrużowaniu ale słabe przy wożeniu cięższych przedmiotów ,
3,4
~sebastian z.
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
jesli ktos potrzebuje samochodu dostawcego,ekonomicznego z dosc zrywnym silnikiem to moze jest to wlasnie to /pod warunkiem:jazda do 100 tys przebiegu i do zyda/ale jesli ktos uwaza ze kupil pojemne,rodzinne kombi-ja tak myslalem-to niech sie szybko otrzasnie a propo:tego co wymyslil to kolo pasowe nalezy wykastrowac!!!
3,5
~mirek@radio-atut.de
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
Wykonczenie wnetrza slabe.Z tylu ciagle cos klekocze.Cockpit stuningowalem,dodalem drewno ,chrom i teraz jakos to wyglada.Wstawilem konsole miedzy fotele i wreszcie moge polozyc reke(nowe maja juz podlokietnik)Oczernilem boczne szyby i faktycznie wnetrze sie tak nie nagrzewa.
~Grzechu
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
Wszystko gra, jedyny minus to odpadające plastikwe elementy (listwy itd.) Slaba jakość wykończenia wnętrza. Poza tym nie ma co nażekać. Auto jest tanie i nie zawodne, a do jego slabych stron można się przyzwyczaić.
1,6
~izotex@wp.pl
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
manetka kierunkowskazów jak nie odbija to przeżuca na drugą stronę, podczas wymiany naprawiali przy mnie i rzeczoznawcy po trzech dniach nie mam prawego kierunkowskazu, po 3-4 włączeniach może zadziała.
~yankee
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
Auto bezproblemowe w eksploatacji.Fantastyczne jako tania alternatywa dla vana.Świetna widoczność, ekonomiczny silnik, przestrzeń w środku ,no i nie do pogardzenia możiwośc zapakowania palety EURO. lub szafy ,albo sztabek złota o wadze 500kg.
~Użytkownik PSA
Furgon 1.8 D 61KM 45kW
Napewno nie kupię już nigdy Peugeota i to nie tylko ze względu na partactwo producenta tego modelu.W czasie 1,5 rocznej eksploatacji pojazdu poznałem juz wszystkie serwisy w Trójmieście.To jest żenada i partyzantka.Szklane budynki,garnitury i krawaty i 0 pełnej fachowości.