Oceny Peugeot Partner I 1.9 D 70KM 51kW 1998-2011

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Peugeot Partner I 1.9 D 70KM 51kW 1998-2011

~Użytkownik.
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
W tej cenie auto jest bardzo dobre, znakomity niezawodny motor i układ przeniesienia napędu w ładnej budzie chociaż niewygodne wnętrze. Jako kombi-wan jest, albo był to chit sezonu 2000. Obecnie używam go jako Vana ze względu na funkcjonalność i mały przebiego (100.000km), żal go sprzedać. Myśleliśmy o nowymn 1,6 HDI ale po konsultacjacj z mechanikami pozostaję przy tym staruszku, bo po co ma się zaprzyjaźniać ze wszystkimi mechanikami gdzie...
~Jacol
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
Polecam auto. Miałem wcześniej kilka innych i żadne inne nie sprawdziło się jak mój obecny pojazd. Jedyną wadą jest niezbyt mocny silnik 70 km (1,9 diesel). Całościowo: płacę za autko raty mniejsze niż wydawałem na naprawę innych wcześniejszych pojazdów. No i odpisałem cały VAT (ok. 9200 złociszy) po zakupie - wtedy jeszcze było można. Teraz oprócz paliwa i tak odliczam Vat przy zakupie np opon, oleju, wycieraczek itd. Polecam też zestaw:...
3,6
~JLR123
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
Peugeot Partner jest fajnym samochodem do firmy. Niestety niektóre części do niego są za drogie a sam samochód nie należy do zbyt trwałych. Ale jak do prowadzenia działalności gospodarczej jest idealny.
~RAF
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
Auto idealne do pracy - najbardziej podoba mi się pewność i niezawodność oraz niski koszt eksploatacji. Kwestia wyprzedzania to sprawa umiejętności i przyzwyczajenia - na pewno jeżdżę nim bezpieczniej i ostrożniej i to uważam za plus.
~Dorota
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
Posiadam od 3 lat drugiego Partnera z silnikiem takim samym 1,9 D z rocznika 1998 (import z Belgii - mimo że jest starszy pracuje dużo ciszej niż ten z rocznika 2002 - ten był kupowany w salonie w Polsce ,posiadam go od 2 lat Polecam z silnikiem 1,9 ( zwykły diesel - da radę przejechać przez Alpy Szwajcarskie) może jest troszeczkę mniej żwawy jak z silnikiem 2.0 HDI ale za to całkowicie bezproblemowy i całkowicie odporny na jakość paliwa
3,1
~darek
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
Jezdze padlina z silnikiem 1,9 z 2006 roku ale nie widze takiej opcji (to auto jezdzi w Irlandii), uzytkowany od nowosci jako wan, silnik jest zdecydowanie zbyt slaby i glosny co raczej wyklucza dlugie trasy, cale szczescie nie pali zbyt wiele. Po ok roku (gwarancja) padla elektronika i konieczne bylo holowanie (swiecily sie wszystkie kontrolki na przemian), bardzo trwale (przez to ze twarde) zawieszenie.
3,5
~Adam Krzysik (adam.krzysik@interia.pl)
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
Oczywiście to samochód do pracy. Z oszczędnym silnikiem 1.9 D daje się żyć i pracować bez kłopotu. Nie ma zapasu mocy, ale zostawia zapas w portfelu :) Super widoczność, więc naprawdę dobrze mi się nim jeździło podczas pracy w firmie.
4,1
~robcio
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
na poczatku troche obawialem sie francuza,teraz jestem zadowolony mimo ze to wersja dostawcza przerobiona na 5 os.i brak bocznych drzwi.troche malo "koni"ale za to silnik1.9d b.wytrzymaly i bezproblemowy.jesli bedzie do innych celow niz wyscigi b.polecam.pakowny i koszykarz moze jezdzic w kapeluszu.
~lukaszekkyc@op.pl
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
Samochod sluzy mi do pracy. Nie wiem jak zachowuje sie wersja osobowa ale do prowadzenia malego biznesu jest BDB. W swoich szeregach mialem juz wszystko poza szwedzka produkcja. Balem sie kupic "francuza" ale akurat z peugota jestem bardzo zadwowolony.
~yareck71@op.pl
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
Nawet nieźle co mnie samego troszkę zaskoczyło bo na codzień lubię na swojego Partnera ponarzekać. Mimo wszystko auto ciekawe, tylko ten silnik - oddałbym córkę i królestwo za silnik 2,0HDI a tak niestety nie mogę sobie bezpiecznie wyprzedzać, chyba że jadę po pasie startowym.