Oceny Peugeot Partner II Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW 2008-2012

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Peugeot Partner II Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW 2008-2012

~ART
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Przed zakupem dokładnie analizowałem rynek pod kontem przestronnych pojazdów, nieskomplikowanych i tanich w eksploatacji, przypadkiem wpadłem do Peugeota bo mieli przeceny na nowe samochody -20% po skonfigurowaniu partnera w najwyższej opcji okazało się że jego cena jest zbliżona do przeciętnego kompaktu a dostaje się pojazd duży, wygodny, praktyczny, ekonomiczny i nie rzucający się w oczy. Jadąc z dziewczyną na łykendowy wypad wstawiamy do...
3,2
~bartek
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
W wersji 5 osobowej mało miejsc z tyłu dla pasażerów. Ogólnie nie ma większych powodów do narzekań oprócz zawieszenia ! Jesli ma ktos problem z zawieszeniem i tłucze mu sie z przodu ( jakby z prawej strony mc person czyy cos, głównie jak sie jedzie po dziurawej dreodze, lub są \"progi\" nowy asflat - stary słychac wówczas. prosze sie podzielić na gg 53 80 914 jesli ktos ma podobny problem
~Marek
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Fajne rodzinne auto. Przejechałem 11 000 km jak do tej pory żadnych wpadek. Duża przyjemnośc z prowadzenia na dobrych nawierzchniach. Gorzej niestety na łatanych i nierównych drogach.Szkoda, że fotel kierowcy w pozycji wysokiej nie da się odsunąć dalej. Jestem wysoki i obijam sobie kolano o konsolę dźwigni biegów.
1,8
~Tomasz
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
W tym aucie ciągle coś się psuje nie wiesz kiedy co cię zaskoczy
2,8
~maxxim
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
bardzo przeciętny żeby nie powiedzieć tandetny samochód ale cóż to francuz musi być kapryśny
3,7
~sibo
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Na całe szczęście samochód na gwarancji i jak na razie usterki pomału są usuwane
Dziennik kosztów dla Peugeot Partner II Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
6,3
~Mariusz
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Wg mnie bardzo praktyczny samochód dla firmy oraz rodziny. Komfortowy i wygodny a przy tym pojemny.
3,3
~kir
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Jeżeli miałbym wybierać między poprzednim modelem a tym, nie zwracając uwagi na wygląd tylko na użyteczność to raczej poprzedni model z klimatyzacją bardziej się sprawdza
2,9
~misiek
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
jestem nie zadowolony z serwisu klienta traktują jak intruza Motto Peugeota sprzedać bubel a klient niech się wozi po serwisach Ja byłem już 5 razy
~bms_zub@op.pl
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
furgon rodzinny za dosc dobra cene, za 65000 w maksymalnej wersji vtc , nic lepszego konkurencja nie zaoferowala. Wygląd wyśmienity, radosc z jazdy duza
Peugeot Partner II Furgon