Lista ocen Pontiac Trans Sport I (58) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
No cóż wyobrażcie sobie, że kubatura tylko dla dwojga pasażerów z przodu jest taka sama lub większa niż w całym Fiacie 126p :))) Taką właśnie miałem z żoną sytuację na światłach. Obok nas maluch, w nim 5 osób z oczami zwróconymi w naszą stronę, widzących moją żonkę z wyprostowanymi wygodnie do przodu nogami. A jest tam gdzie nogi rozprostować ;) W podróży rozkładając tylko oparcie spałem niemalże jak w łóżku. Tego nie ma w żadnym aucie. Z...
~bodek1968
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
Bajka jak dla mnie.W drugim i trzecim rzędzie wysokie osoby (powyżej 180 cm )mogą trochę narzekać,ale jest na to sposób.Wyciągamy drugi rząd foteli i wtedy siedzą jak królowie.Wszystkie fotele wyciągane pojedynczo-mogą być wzajemnie zamieniane między sobą w pewnym układzie.Zresztą jeżdżę głownie z żoną a zamiast tylnych foteli mamy wygodne spanie i kupę miejsca na bagaże.
~norA
Van 3.8 i V6 175KM 129kW
Jak na konkretnego vana (w Ameryce to tylko minivan) sporo miejsca w środku, bardzo wygodne fotele i co najważniejsze wszystkie takich samych rozmiarów oraz wysokiego komfortu...bardzo duża swoboda w aranżacji wnętrza. Przy 7 fotelach co nieco bagażnika jeszcze zostanie jak w miejskim kompakcie.
~polexjack
Van 2.3 i 16V 137KM 101kW
Wszędzie duuuużo miejsca. 7 niezależnych foteli, gwarantuje każdemu wygodną jazdę nawet na długich trasach. Zarówno w wersji osobowej jak i po wyjęciu foteli doskonała przestrzeń. Wymiar podłogi ze kierowcą 105x210cm, czyli super auto dostawcze o komforcie dobrego auta osobowego.
~esdarek@interia.pl
Van 3.8 i V6 175KM 129kW
nie jestem malogabarytowy ale po przesiadce z amerykanskiego sedana poczulem sie jak w autobusie:) brakuje podporki na lewa noge. fotel posiada wiele mozliwosci regulacji(elektrycznie) . oddzielne fotele paszerow sa tez bardzo wygodne i obszerne.
~MISIEQ
Van 3.8 i V6 175KM 129kW
bardzo dużo miejsca... fotele można demontować aby uzyskać ogromną przestrzań ładunkową 7 miejsc chociaż z przodu między fotelami jest jeszcze wolna przestrzeń i można bezproblemowo przedostać się do tyłu na przykład po to aby zapiąć dziecko w pasy
~TransSport
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
Tu chyba nie trzeba nic mowic? Niesamowity komfort i wygoda dla wszystkich. Po bardzo dalekich trasach nie czuc oznak zmeczenia jazda. No ale przeciez marka to marka.
~info@globalsourcing.pl
Van 3.8 i V6 175KM 129kW
Szeroko, wygodnie, miękko, dużo miejsca na nogi i to we wszystkich trzech rzędach siedzeń. System podłokietników, składanych oparć do przodu (stolik) daje dużą wygodę.
~wioleta.jakubowska@nszzp-ksp.pl
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
Bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów z wyjątkiem 2 ostatnich fotelików ( aczkolwiek mi to nie przeszkadza ponieważ tam siedzą moje 2 psy amstaffy - prześliczne zresztą :))
Dziennik kosztów dla Pontiac Trans Sport I
14,0
~Alex
Van 3.8 i V6 175KM 129kW
Bardzo duzo miejsca dla pasażerów. Miedzy przednimi siedzeniami mozna spokojnie pzrejsc na tył! Ostatni 3 rzad ma malo miejsca na nogi, ale nie przesadzajmy da sie podrózowac.