Lista ocen Renault 11 Hatchback (51) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebixon
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
autko superoszczędne... zadowala się symbolicznymi ilościami paliwa... części w zależności jakie... niektóre niestety trzeba sprowadzać z Francji z racji niepopularności tego auta na naszym rynku 4 Gwiazdki
~Mariusz
Hatchback 1.4 Turbo 105KM 77kW
Auto jest w miarę ekonomiczne i dynamiczne,, jeżeli chodzi o narawy, to musimy wiedzieć, że dobre jest stare wino i skrzypce, jednakże, jeżeli dbacie o samochd, to na bank będziecie zadowoleni. Polecam
~Seba (MIMI)
Hatchback 1.7 82KM 60kW
Autkiem smigam na gazie i tylko na gazie bo kupiłem ja i dotej pory nie moge dojsc do ładu z gaznikiem chyba brakuje mu paru czesci ale pali bez problemu zawsze nawet przy -15 na gazie
~KAMA
Hatchback 1.7 88KM 65kW
Zależy od tego jak kto jeździ...przy jeździe spokojnej da się przeżyć...ale wystarczy tylko troche przybutować no i jest nieciekawie...silnik lubi wysokie obroty przez co pali dużo...
~Piotrek
Hatchback 1.4 67KM 49kW
średnie spalanie 8L/100km-współczesne auta o tej pojemności wcale mniej nie palą, niestety ceny części zamiennych są dość drogie w porównaniu np. do niemieckich aut
~Castillon
Hatchback 1.7 94KM 69kW
Zużycie paliwa tak w mieście, jak na trasie rewelacyjne. Niestety te plusy niweluje w znacznym stopniu cena części i serwisu. Polecani przez kluby mechanicy drodzy jak diabli
~slaw
Hatchback 1.4 72KM 53kW
i z tym gorzej ale w atomacie po mieście trochę musi palić do 10l potrafił wciągnąć a zimą do 12 nawet ale w trasie ze średnią powyżej 120 w 7l się mieścił :)
~Stormcloud
Hatchback 1.7 94KM 69kW
jak na razie (cena gazu 2.29/litr) płacę 20-23 zł / 100 km. co do części to nie wiem ponieważ od zakupu jedyne co kupiłem do "Reni" to opony, kołpaki i olej.
~kojot98@poczta.fm
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Miasto (na maxa)ok.7,5l-8,0l/100km. trasa 90-100km/h 4,8l/100km. Przeglądy jak wszystkich samochodów, a części jak do każdego francuza - dosyć drogie.
~maxkotek
Hatchback 1.1 48KM 35kW
Samochodzik rewelka super chodzi tani w eksploatacji cudownyuwielbiam Renoweczki a ten to moja pierwsza miłośc polecam wszystkim ;-)
Renault 11 Hatchback