Lista ocen Renault 19 I Hatchback 1.7 75KM 55kW 1988-1992 (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KeBi
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Uważam że w tej cenie trudno będzie znaleźć coś podobnego do R19. El szyby, centralny zamek, welurowa tapicerka, wygoda, niezłe kopytko i ekonomia dzieki zamontowanemu gazowi a to wszystko za około 2.500 - 3.000 zł... Super auto dla młodego kierowcy ktory ceni sobie wygodę jak i dla mniej zamożnej rodziny (tak jak to było w naszym przypadku)
~RoN
Hatchback 1.7 75KM 55kW
mała kasa-obszerny samochód, czego więcej chcieć?Z Niemiec można przyprowadzić za grosze, dobrze tolerują gaz, tania instalacja.Blacha z wyjątkiem tylnych nadkoli w stanie doskonałym, co nie jest normą w samochodach pełnoletnich.
~Chris
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Gdy się znajdzie zadbany egzemplarz, to nic tylko jeździć. A w stosunku pieniądze do komfortu to jest to chyba jedna z najlepszych ofert na rynku aut mocno juz używanych.:-)
~Lansuss
Hatchback 1.7 75KM 55kW
nic lepszego nie kupisz cena/jakość ogólnie bardzo polecam ten samochód, przed zakupem nie byłem przekonany do R19, kupiłem i jestem zadowolony
~erni
Hatchback 1.7 75KM 55kW
teraz cena R19 jest bardzo niska ale przy zakupie radze uwarzac gdyz z tych rocznikow jest mnostwo aut mocno wyeksploatowanych i zaniedbanych
~Grzegorz
Hatchback 1.7 75KM 55kW
A nawe więcej. Klasycznie "francuzy" nie mają w Polsce obiegowo dobrej opinii - nie wiem dlaczego, moje R19 to bardzo udany samochodzik!
~Biegan
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Ładne auto (szczególnie faza 2) za niewielkie pieniądze, dobre silniki, w miarę ekonomiczne, bardzo wygodne jak to francuzy
~Maciek
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Stosunkowo oszczedne auto przy instalacji gazowej. Gdyby nie klopoty z silnikiem nota bylaby wyzsza.
~himonides@go2.pl
Hatchback 1.7 75KM 55kW
za te pieniądze to bym miała duzo ekonomiczniejszy samochód i do tego młodszy - ale to wiem dopiero teraz:(((

Usterki Renault 19 I

Renault 19 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~andrewpl@tlen.pl
Hatchback 1.7 75KM 55kW
chyba całkiem dobry wóz za niską cenę, jeśli jest używany i paroletni, po liftingu jest jeszcze ładniejszy!
Renault 19 I Hatchback