Lista ocen Renault 19 I Hatchback 1.7 75KM 55kW 1988-1992 (36) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KeBi
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Brak szyberdachu :( przynajmniej w naszym modelu. W lecie wszystkie okna pootwierane więc wentylacja super hehe. W zimie po 4-5 minutach czuć gorące powietrze (nawet silnik jeszcze nie musi być dobrze rozgrzany). Wentylator na 3-cim biegu strasznie hałasuje ale tak chyba jest we wszystkich autach.
~the_reviewer_P
Hatchback 1.7 75KM 55kW
dramat sam w sobie. Tragiczny, nieszczęsny, katastrofalny! Właściwie to żaden. Pojęcie ogrzewania w tym samochodzie nie istnieje. Wieje tym, co akurat jest w okół: lato - gorącem, zima - lodem(dobrze ,że nie śniegiem).
~Maciek
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Jak na auto bez klimatyzacji, to bardzo wydajna, poza tym mam szyberdach, co troszeczke polepsza sytuacje w upaly. Dzieki dobremu uszczelnieniu szyby wewnatrz nie paruja i nie zamarzaja.
~birdw@priv3.onet.pl
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Mam kłopot z zapachem spalin i paliwa -czuję w środku i nie mogę się tego pozbyć. Wytmiana uszczelki pomiędzy mieszalnikiem a komorą silnika wymaga zdjęćia deski rozdzielczej! Głośny na wysokich obrotach.
~RoN
Hatchback 1.7 75KM 55kW
wydajna wentylacja, dobre ogrzewanie zimą. Po 5 latach nagrzewnica się trochę zakuła i jest gorzej,ale zaraz po sprowadzeniu naprawdę było świetnie
~himonides@go2.pl
Hatchback 1.7 75KM 55kW
nic dodać nic ująć może poza jednofunkcyjnym szyberdachem, fabrycznym zresztą, który powinien być jednak dwu funkcyjny
~andrewpl@tlen.pl
Hatchback 1.7 75KM 55kW
pokrętła czasem wyskakują razem z fragmentem deski rozdzielczej, szybko się nagrzewa - ogrzewanie dolnych partii całkiem użyteczne,
~Zetoxon
Hatchback 1.7 75KM 55kW
po pewnym czasie padają biegi wentylacji u mnie działał tylko trzeci. Szybko sie nagrzewa
~Daniellll
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Szybko sie nagrzewa, wentylator nie halasuje przesadnie. Brak klimy w tym aucie nie dziwi.
~Janek221990@interia.pl
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Silnik się bardzo szybko grzeje bo ma dobre ciśnienie na tłokach. Nadmóch jest bardzo dobry.
Renault 19 I Hatchback