Lista ocen Renault 19 I Hatchback 1.7 75KM 55kW 1988-1992 (31) - Widoczność

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RoN
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Tył OK, na przód trzeba trochę uważać, szerokość przednich słupków jast tak fatalnnie dobrana, że na skrętach w lewo pod kątem 90 st. (wz podporządkowanej)warto się zatrzymać. 2 razy w życiu zaniedbałem ten obowiązk i oba mało nie skończyły się tragicznie. CAłE AUTO NADJEżDżAJąCE Z PRAWEJ POTRAFI SIę UKRYć ZA TYMI SłUPKAMI.No,ale wiedząc o tym po prostu trzeba uważać.
~Tobiasz
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Widoczność w każdą stronę jest bardzo dobra. Jedyny mankament moim zdaniem to zły kąt pochylenia przedniej szyby co powoduje, przy jeździe po zmierzchu, oślepienie kierowcy światłami nadjeżdżających pojazdów.
~siwytatra@op.pl
Hatchback 1.7 75KM 55kW
widocznosc jest bardzo dodra do pzodu ze wzgledu na dobrze umieszczone słupki gorzej jest z tyłu ale za takie pieniądze nie mozna wymagac zeby bylo wszystko jak w mercedesie klasy 124
~andrewpl@tlen.pl
Hatchback 1.7 75KM 55kW
gdyby nie regulacja fotela kierowcy w dwóch płaszczyznach to niewysokie osoby miałyby problemy z cofaniem ale widoczność do przodu jest bardziej niż zadowalająca
~Daniellll
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Dosyc duze powierzchnie przeszklone, auto latwo wyczuc z przodu jednak problemem moze byc dosc wysoka tylna krawedz bagaznika. Duze lusterka.
~the_reviewer_P
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Jedna z zalet Renaulta. Do przodu widać dobrze i do tyłu także solidnie. Słupki nie przeszkadzają swoją szerokością.
~radek89
Hatchback 1.7 75KM 55kW
W przodzie ok, lusterka duże, natomiast z tyłu trochę ograniczona widoczność z powodu ukośnej szyby i małej zarazem.
~Janek
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Siedząc jako kierowca jest dobra widoczność bo można regulować na dodatek siedzenie a u pasarzera terz dobra!
~Tomek
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Jeździłem autami osobowymi o lepszej widoczności, ale miałem też auta dostawcze(cofanie tylko na lusterka), więc nie ma co narzekać :)
~Maciek
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Nie mam zadnych zastrzezen, przy cofaniu do tylu jest zawsze wiecej miejsca niz sie wydaje.
Renault 19 I Hatchback