Ocena kierowcy - Renault 19 II Hatchback

Katon, 18 lat temu
Silnik 1.4 i 80KM 59kW
Rok produkcji 1995
Renault 19 II Hatchback 1.4 i 80KM 59kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Uważam ze na te lata co ma na te km co przejechal to nie mogłem nabyc nic lepszego.
w tej chwili jest przeciętnie ale sadze ze po wymianie przewodów wysokiego napięcia i wrzuceniu go na komputer (zwarcie, na odwrot podlączony akumulator) odzyska swoja moc.
Jedyny jaki problem to ze wstecznym. Ale ten typ tak ma
Układ jest super, problemu sprawiaja tylko łożyska wiec warto w nie zainwestować troszke wiecej.
wszystko widac :)
problemy z ergonomia sa dopiero gdy zazuci sie na dach bagażnik dachowy.. :P
na nogi faktycznie slabo grzeje, ale to nie przeszkadza bo ledwo zdarzysz ruszyc i cieplutko. Ale w lecie jesli chodzi o zimne powietrze to wszystko ok.
jak na tą klase miejsca fuul
dla mnie wporzadku wkoncu ma juz 11 lat
nie wiem czy mozna rządac wiecej... chyba ze tylko od rządu o zmniejszenie akcyzy!!!!!!!!!!!!
ja za swój dałem 5,5 tys wiec hrmm czy moze byc lepiej ?
wiadomo autko ma kilka latek i trzeba w nie spoczatku zainwestowac: - wymiana oleju = 130zl 5w40 - wymiana tłumików(srodkowy i ostatni) 270zl - wymiana łożysk (przód) 250zl - wymiana paska rozrządu z jedna rolka napinacza oraz dwoma uszczelniaczami łącznie z robota 390zl - wymiana płynu chłodnicowego 40zl - czyszczenie chamulców bebnowych (slyszalne tarcie) - cieknąca chłodnica 5 zl (proszek do uszczelniania chłodnic) - naddarte siedzenie kierowcy - wymiana złamanej spręzyny. - nagłe spalenie sie obu żarówek od krotkich swiateł (wymiana) - podoklejanie niektórych plastików sylikonem - przeczyszczenie odmy (z powodu niskich temperatur zapchała sie) we własnym zakresie.
brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 80KM 59kW [l/100km]