Lista ocen Renault 19 II Hatchback 1.9 D 65KM 48kW 1992-1995 (35)

3,6
~DjTimoMaSS
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
moze byc dla małej rodziny... dla młodego to nie ten silnik...
~dober
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
W swojej klasie - wsród francozow najlepszy model, mniej toporny od niemcow, chyba troche bardziej zawodny od japoni, troche za drogie części, ale wygodny i dosyć ładny samochód.
3,7
~premier76
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Przeciętny samoch ód za niską cenę. Bardzo ekonomiczny. Bardzo dobre zabezpieczenie przed korozją. Dobry samochód na dojazdy do pracy.
3,2
~Renault
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Przez to, że jeszcze nigdy w trasie mi nie padł to ocena przeciętna, oczywiście w tym przypadku i tak wysoką.
~BARTEKCZEK
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
ZA TE PIĘNIĄDZE JEST TO BARDZO DOBRE AUTO.SUPER WYGODNE I ŚWIETNIE WYPOSAŻONE.JA MAM WERSJĘ LIMITED TDE MA WSZYSTKO OPRÓCZ KOMPUTERA I PODGRZEWANYCH FOTELI.ZA 200ZŁ DOROBIŁEM SOBIE AUTOMATYCZNE DOMYKANIE SZYB I ZMIENIŁEM CENTRALNE OTWIERANIE Z PODCZERWIENI NA RADIOWE.MÓWIĘ WAM AUTO JAK MARZENIE.JEDYNĄ WADĄ JEST WYGLĄD.
~Michał
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
swietne auto dla spokojnych ale sie potrali wkrecac na obroty
~ja:)
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
wada w R19 sa obramówki szyb nie wiem z czego one są zrobione ale wszystkie 19 w Polsce maja je spichniete we Francji zadba nie miala tej wady robi sie to od soli, niczemu nie przeszkadza ale psuje wyglad
~ruffi@walecznych.lub.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Jak na samochód naprawdę używany codziennie, jest tani i dobrze utrzymany. niestety brak ocynku zaczyna być widoczny. ogólnie życzyłbym sobie następnego samochodu którym bez awarii przejadę 170tys w 10 lat.
~dyziowaty
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
miękkie a zarazem bezpieczne, przy szerokich oponach świetne w zakrętach ale za to rzuca w koleinach (Układ jezdny)
Dziennik kosztów dla Renault 19 II Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
3,6
~pawszem@o2.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
tutaj można zrobić więcej, jak samochód pochodzi jest OK, gorzej z zimnym (Wentylacja i ogrzewanie)
Renault 19 II Hatchback