Lista ocen Renault 19 II Hatchback 1.9 D 65KM 48kW 1992-1995 (18) - Całokształt

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BARTEKCZEK
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
ZA TE PIĘNIĄDZE JEST TO BARDZO DOBRE AUTO.SUPER WYGODNE I ŚWIETNIE WYPOSAŻONE.JA MAM WERSJĘ LIMITED TDE MA WSZYSTKO OPRÓCZ KOMPUTERA I PODGRZEWANYCH FOTELI.ZA 200ZŁ DOROBIŁEM SOBIE AUTOMATYCZNE DOMYKANIE SZYB I ZMIENIŁEM CENTRALNE OTWIERANIE Z PODCZERWIENI NA RADIOWE.MÓWIĘ WAM AUTO JAK MARZENIE.JEDYNĄ WADĄ JEST WYGLĄD.
~ja:)
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
wada w R19 sa obramówki szyb nie wiem z czego one są zrobione ale wszystkie 19 w Polsce maja je spichniete we Francji zadba nie miala tej wady robi sie to od soli, niczemu nie przeszkadza ale psuje wyglad
~ruffi@walecznych.lub.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Jak na samochód naprawdę używany codziennie, jest tani i dobrze utrzymany. niestety brak ocynku zaczyna być widoczny. ogólnie życzyłbym sobie następnego samochodu którym bez awarii przejadę 170tys w 10 lat.
~dober
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
W swojej klasie - wsród francozow najlepszy model, mniej toporny od niemcow, chyba troche bardziej zawodny od japoni, troche za drogie części, ale wygodny i dosyć ładny samochód.
~premier76
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Przeciętny samoch ód za niską cenę. Bardzo ekonomiczny. Bardzo dobre zabezpieczenie przed korozją. Dobry samochód na dojazdy do pracy.
~mac
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
mam reno 1,9diesel jezdze nim od poltorej roku przejechałem 75tys. km i jedyne co wymieniłem to klocki i pare razy olej. samochod ok, bardzo wygodny
~brunio@vp.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Przed renaultem 19 miałem golfa II też diesla ale w porównaniu z francuzem to była kiszka
~zen121
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Mało pali i nie stanął na trasie, ponadto wygodny i jak za takie pieniądze to wypasony
~Renault
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Przez to, że jeszcze nigdy w trasie mi nie padł to ocena przeciętna, oczywiście w tym przypadku i tak wysoką.
~waldi
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
silnik nie wykazuje objawów zużycia, nie robię żadnych dolewek oleju (5w40), zawieszenie oryginał
Renault 19 II Hatchback