Lista ocen Renault 19 II Hatchback 1.9 D 65KM 48kW 1992-1995 (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BARTEKCZEK
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
PO KUPNIE MIAŁEM ZE SWOJĄ RENÓWECZKĄ CONIECO PROBLEMÓW. NAWALIŁA CHŁODNICA-WYMIANA AKUMULATOR-WYMIANA.SZWANKUJE DO DZIŚ ABS I POSYPAŁO SIĘ COŚ W UKŁADZIE KIEROWNICZYM.POZATYM DROBNE WYCIEKI.ALE I TAK UWAŻAM ŻE ZA TE PIENIĄDZE BDB ZAKUP.PO TYCH WYMIANKACH WSZYSTKO JEST TAK JAK POWINNO.ACHA ZŁAMAŁ MI SIĘ RESOR I PRZESTAWIŁA SKRZYNIA BIEGÓW.ALE JAJA.
~ja:)
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
po 30tyś regeneracja pompy wtryskowej i szlif zaworów, (bez zmiany pierscieni nie bylo potrzeby) ostatnio wymienialem popme wodna bo zaczęla ciec. a i po sprowadzeniu wymiana chłodnicy ale to przez to ze zalana bylo borygo i po wymieszaniu z orginalnym płynem załoiło chlodnice pozatym nic sie nie dzialo
~Renault
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Nigdy jeszcze w trasie nie stanął, ale odpalanie co raz trudniejsze, a w tą zimę to juz chyba nie będzie możliwe. Wycieki z silnika, maglownicy, skrzyni biegów, a niestety jest to bardzo trudne do zlikwidowania. Padła pompa wtryskowa, koszt ok.800 zl.
~premier76
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Katastrofa. Przy 202tys. (przebieg rzeczywisty) pękła głowica pomimo, że zawsze go rozgrzewałem przed wyjazdem. Koszt naprawy 1400zł.
~DjTimoMaSS
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
stanoł mi na drodze, pompa wtryskowa wysiadła... zmieliła jakas sprezynke... naprawa ok 400zł...
~dyziowaty
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
zawieszenie trzeba pilnować i na bieżąco wymieniać końcówki, poza tym lać i jeździć
~dober
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Raczej sie nie powinny zdarzyc , przy rozsądnej eksploatacji oczywiscie
~zen121
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Nie więcej niż u konkurencji w podobnych rocznikach
~ruffi@walecznych.lub.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
niezawodny jak do tej pory i oby tak pozostało
Dziennik kosztów dla Renault 19 II Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
~novy
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
ok. choc czesci drogie!!!
Renault 19 II Hatchback