Lista ocen Renault 21 Kombi (41) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pierek777
Kombi 2.1 TD 88KM 65kW
Czy z lawetą, czy z kempingiem, czy po mieście prawie zawsze3 spala ok. 6,5 l/100 km czyli tyle ile najnowsze HDi, dCi, TDI i spółka. Mimo wielkości samochodu na autostradzie w Niemczech w trzy osoby, nie przekroczyłem 5,5l/100 km (160 km na godzinę również;-) A możliwości duże, sprawdzona na A4 prędkość maksymalna to 195 km/h...
~amigosek@interia.pl
Kombi 1.7 i 90KM 66kW
Miasto 11/100 Trasa 8 / 100 Już parę lat ma, ale ostatnio tylko musiałem linkę gazu wymienić... pozatym bezawaryjnie. Oczywiście normalne części które się zużywają też wymieniałem: łożysko lewy przód, osłona układu kierwniczego, poduszki pod stabilizator.
~PITER 77
Kombi 1.7 i 95KM 70kW
Średnio w mieście 10,5l, trasa 8,5l (LPG), benzyna odpowiednio 9 i 7,1l. Ceny markowych częsci bardzo przyzwoite, wiele zamienników i dobra ich dostępność. Sporo elementów wspólzamiennych z innych modeli (R19, R25). Naprawiam sam, więc nie kosztuje mnie wiele. :-)))
~wawi
Kombi 1.7 i 90KM 66kW
10l trasa 12-14 miasto. Samochód sie zbiera z każdych świateł co uruchamia fantazje a wtedy łyknie i 16l Ale takie auto co musi palić, najlepiej jak by było to paliwo. ps. oleju też trzba dolać czasmi, ale w taki m wieku..to nawet wypada
~malyna
Kombi 2.2 i 107KM 79kW
zużycie paliwa przynajmniej mojego wynosi od 5 do 5,5l/100km ropy gorzej z przeglądami i tu trzeba przyznać że są drogie, ale jak ktoś jest choć troche rozgarnięty to naprawi sobie wszystko sam bo jest świetny dostęp do wszystkiego
~DIABLO
Kombi 1.7 i 90KM 66kW
gaz 10,5 po mieście na trasie 8l , jeśli chodzi o częsci to tez nic mnie nie zaskoczyło ostatnio wymieniałem amorki 260zł(DELPHI) przód, gumy na stabilizatorze 28zł (SASIC) wiec nie są to jakieś olbrzymie koszty.
~Waldek Lublin
Kombi 1.7 i 90KM 66kW
Zbyt krótko jeżdżę tym egzemplarzem i nie wiem ile dokładnie pali. Poprzednie autko mile mnie zaskoczyło bo z motorem 2,0 palił w mieście około 8 litrów benzyny. Ważny jest sprawny termostat.
~Rafał z Przemyśla
Kombi 1.7 i 90KM 66kW
Jak na taki samochód to w porządku 7l benzyna na trasie (5 osób w samochodzie i bagaże) 10l w mieście 8,5l gazu na trasie i 12 po mieście Gaz wychodzi taniej niż benzyna u malucha
~Jekob
Kombi 1.7 i 95KM 70kW
W miare tanie cześci i naprawy, zresztą nie psuje sie zbyt czesto. Pali sporo, ale nie odstaje nawet od wspołczesnych benzyniaków o tej pojemności.
~zawdi
Kombi 2.1 D 67KM 49kW
auto bardzo duże i wszystko tam wejdzie w cyklu mieszanym z przewagą miasta odcinki 2-8km + kilka tras6,4l/100
Renault 21 Kombi