Oceny Renault 21 Kombi

Renault 21 Kombi - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault 21 Kombi

~slawus
Kombi 1.7 i 90KM 66kW
Renia 21 to wg mnie bardzo dobre autko. Posiadam egzemplarz bardzo zadbany, bez śladu rdzy z silnikiem, który odstawia wiele współczesnych samochodów. Szukam usilnie turbiny do tego silnika. Koszt nowej to niestety około 1 tyś zł.Pozdrawiam
3,2
~andreejj@wp.pl
Kombi 2.1 TD 90KM 66kW
przesiadlem sie z poloneza 1500 sle z 90r na renaulta 21,przezylem szok,przyspieszenie cudo,cisza, wykonczenie,przestrzen,ekonomicznosc,nic dodac nic ujac,chyba juz nigdy zaden samochod mnie tak pozytywnie nie zaskoczy,a szkoda
~Les
Kombi 1.7 i 75KM 55kW
Auto mieliśmy w latach 1994-2000, więc to już trochę temu. Wspominam je doskonale - naprawdę nie było źle wykończone, ogrom miejca, całkiem ekonomiczne, na długich trasach spisywało się bez zarzutu (mimo 4 biegowej skrzyni). Niestety jak zaczęło się psuć to już nie było sensu go reanimować - po prostu zostało spisane na straty.
~Rafał z Przemyśla
Kombi 1.7 i 90KM 66kW
Jak na taką cenę samochód ekstra. Mam 7 osobową. Foteliki z maluchami na ostatniej kanapie - mam tam pasy. No i czasami wezmę teściów. Taki wypad za miasto z całą rodzinką.Blacha na razie niezawodna. Robiłem mu konserwację na 18 - te urodziny. Fabryczna prawie jak nowa. Opłaca się kupić starego na częsci tak jak ja za 400 zł. Już na nim zarabiam Jazda na gazie opłacalna. Silnik gaźnikowy nawet lepiej pracuje.
4,1
~pabloooo
Kombi 2.2 i 107KM 79kW
wiśnia kombi 2.2 multipoint injjection 110 KM co tu pisać jak na 2.2 nawet nieźle ciągnie ciekawi mnie jak to będzie ze zużyciem benzy....napiszcie ile wasze palą.......w trasie i w mieście....adres ...... dvdi@buziaczek.pl
~raczejtak@o2.pl
Kombi 1.7 i 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony z autka. Z powodu starości zaczyna go brać korozja. Szkoda że nie jest ocynkowany. Niektóre modele były, mój nie. Mam najsłabszy silnik z benzynowych, co mnie dawniej denerwowało, ale już sie do tego przyzwyczaiłem.
Dziennik kosztów dla Renault 21 Kombi
9,6
~koleja@o2.pl
Kombi 2.2 i 107KM 79kW
Jestem bardzo zadowolony ,mam Newade od 7 lat ale kupie sobie nowszą .Wszystko działa bez problemów choć kiedyś miałem problem z sondą lamda ,zdaje się jednak że to mechanicy byli cieńcy. Pewnie się tym autem jeździ ,i jest niezawodne .Uwielbiam pokonywać długie trasy to auto jest stworzone do tego.
~zawdi
Kombi 2.1 D 67KM 49kW
kupiłem ją za 900zł dołożyłem 500 zł + 23 tyg pracy i posłuży ze 2-3 lata silnik nie do zajeżdżenia resztę oddam na żyletki :D
~frantz
Kombi 1.7 i 90KM 66kW
Renia może urodą nie grzeszy ale wyróżnia się z tłumu. Poza tym samochód bardzo dużo, wygodny, ekonomiczny i nie uciążliwy w eksploatacji!
2,5
~DarknesS
Kombi 1.7 i 75KM 55kW
Nie polecam tego auta. Trudno o dobry egzemplarz. Wszystko huczy, skacze i trzeszczy. Plastiki z których wykonano wnętrze jest okropne.
Renault 21 Kombi