Oceny Renault 21 Kombi 1.7 i 75KM 55kW 1986-1993

Renault 21 Kombi 1.7 i 75KM 55kW 1986-1993 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault 21 Kombi 1.7 i 75KM 55kW 1986-1993

~Les
Kombi 1.7 i 75KM 55kW
Auto mieliśmy w latach 1994-2000, więc to już trochę temu. Wspominam je doskonale - naprawdę nie było źle wykończone, ogrom miejca, całkiem ekonomiczne, na długich trasach spisywało się bez zarzutu (mimo 4 biegowej skrzyni). Niestety jak zaczęło się psuć to już nie było sensu go reanimować - po prostu zostało spisane na straty.
~raczejtak@o2.pl
Kombi 1.7 i 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony z autka. Z powodu starości zaczyna go brać korozja. Szkoda że nie jest ocynkowany. Niektóre modele były, mój nie. Mam najsłabszy silnik z benzynowych, co mnie dawniej denerwowało, ale już sie do tego przyzwyczaiłem.
3,3
~krzysiek
Kombi 1.7 i 75KM 55kW
samochód polecam jako rodzinny jest duży ma spory bagarznik jak ktoś jeżdzi nie sportowo to pali umiarkowanie komfort jazdy lebszy niż w polonezie jak ktoś zna sie troche na samochodach i luibi majsterkować to nie będzie miał z nią wiekszych problemów przynajmniej ja do tej pory nie miałem a mam już 200tyskm
3,7
~pa-vel@tlen.pl
Kombi 1.7 i 75KM 55kW
ogólnie auto wygodne ,bo duże,silnik powyżej 3500 obr/min. bardzo ładnie z autkiem sobie radzi(to co potrafi 2 l. i więcej,i ze szprycą????) Mam wersję GTX z gaźnikien(niestety), central,ele. szyby. Wymaga troski i jest wdzięczne.
~janzkrzywostanu@poczta.onet.pl
Kombi 1.7 i 75KM 55kW
Auto jak na swój wiek jest mało awaryjne,fakt nie pali tyle co dziś palą auta tej klasy ale za to niekosztuje tyle co auta tej klasy dziś,ceny orginalnych części nie nalerzą do najtańszych ale nie jest to terz zdzierstwo,czasem poprostu trzeba za jakość zapłacić troche więcej,I jeszcze jedno świetne zabezpieczenia przed korozją,w takim starym aucie praktycznie nie ma miejsca zardzawionego,Polecam ten samochód każdemu.
3,8
~indiano2@tlen.pl
Kombi 1.7 i 75KM 55kW
Bardzo fajne auto, miejsca jest dosc, moje w zasadzie bezusterkowe, gdyby tylko troche mniej palilo. Moge polecic z czystym sumieniem, ale zalecam silnik 2l (pali tyle samo albo ciut wiecej) a przyjemnosc z jazdy pewnie wieksza.
2,5
~DarknesS
Kombi 1.7 i 75KM 55kW
Nie polecam tego auta. Trudno o dobry egzemplarz. Wszystko huczy, skacze i trzeszczy. Plastiki z których wykonano wnętrze jest okropne.
~mario901
Kombi 1.7 i 75KM 55kW
Mój 21 jest praktycznie niezawodny, wymieniałem w nim tylko elementy, które się zużywają np. klocki hamulcowe. Jest to przestronny i ekonomiczy samochód.
3,8
~R21
Kombi 1.7 i 75KM 55kW
Zajebiste autko na dziewczyny! (superwygodna tylna kanapa ;))
~Phelipe
Kombi 1.7 i 75KM 55kW
jest to dobre auto za niewielkie pieniadze :) Polecam tym ktorzy lubia duze auta.
Renault 21 Kombi