Lista ocen Renault 5 I (65)

~Jacek
Hatchback 1.1 45KM 33kW
oprócz silnika, który już chodzi jak zegareczek, polecam ten samochód, zwinny, mały, można nim wyczyniać cuda
3,6
~kierzekar@wp.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
nie jest źle, małe ekonomiczne autko, mało awaryjne choć ma już swoje latka
~...:::V71:::...
Hatchback 1.3 Automatik 55KM 40kW
Ogrzewanie działa ok jeżeli przestawimy pod maską dolot powietrza na zimowy. Normalnie dlugo trzeba czekać żeby w aucie bylo cieplo... (Wentylacja i ogrzewanie)
3,7
~Medemblikus
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Auto może się wizualnie bardzo podobać. Wiele modeli jest rewalycyjnie poddana tuningowi. Samochód jest tani w zakupie, ale w eksploatacji nie należy do najbardziej oszczędnych (niskie spalanie, ale bardzo drogie części). Żałuję, że nie jest już w produkcji. Zdecydowanie polecam dobrze utrzymane modele Renault Five.
~adlem@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Kocham to auto, wdzięk i urok tej pokraki, dlatego nie stać mnie na obiektywną ocenę.
~JaCuŚ
Hatchback 1.1 45KM 33kW
dobre auto godne poświęcenia uwagi. tani koszt zakupu i myśle że utrzymania też. tylko trzebna dbać. naprawiać usterki na bieżąco. ja o swoją R5 dbam tak jak o dziewczyne wiec wyobraźcie sobie
~mossolinski@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Tani nawet sympatyczny przyjaciel dla kierowcy a morze nawet przyjaciulka wkoncu to "RENIA" polecam szczegolnie wersje z silknikami 1,4 dla osob lubiacych sportowa jazde natomiast silnik 1,1 to dla osob o umiarkowanym stylu jazdy ale tez mozna sie poscigac
3,3
~Jacol
Hatchback 1.1 45KM 33kW
świetnie zapala, ale musi być ciepły aby miał swoją (trochę małą) moc (Silnik)
3,3
~"zadowolony" posiadacz
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Autko ładne zgrabne zwrotne i lepiej opróżniające kieszeń na naprawy niż niejedna kobieta na zakupy
4,1
~Jac
Hatchback 1.3 64KM 47kW
Całkiem fajne osiągi i (wbrew pozorom) centralny silnik. (Silnik)