Lista ocen Renault 5 I (65)

2,8
~były właściciel
Hatchback 1.1 45KM 33kW
dopiero co go sprzedałem i bardzo się cieszę, bo koszmarnie awaryjne to auto, chociaż z tym przebiegiem to chyba trodno znaleźć niezawodne, kilka razy stanął "w polu" i nie chciał już ruszyć... rozrusznik, przeguby ( razem z półosiami ) to słaby punkt, regulator napięcia... itp.
~Demorikon
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Nawed po takim przebiegu nic nie było w tym małym silniczku zmieniane:):) (Silnik)
~majkel
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Samochód ten ma prawie w ogóle nie wyciszoną karoserię. Mój model ma jedynie specjalną gąbkę pod deską rozdzielczą i dwie maty w miejscu podłogi za tylnymi siedzeniami (wersja 5d) a mimo to jest bardzo cichy. Skrzynię biegów w bardziej zuzytych samochodach słychac i to bardzo wyraznie, ale samochód bardzo zadbany i odpowiednio obsługiwany oraz po fachowych naprawach blacharskich powinien być cichy. Swoje robi tez oczywiście spasowanie... (Wyciszenie)
3,4
~arsz@promail.pl www.renofive.of.pl
www.renofive.of.pl opis samochodu Renault 5 oraz krótka ocena Zapraszam
~matt12@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Samochod tani w utrzymaniu i eksploatacji, jak na swoj wiek trzyma sie jak nowy (bez kapitalki silnika ma 12,5 cisnienia w kazdym tloku), miekkie zawieszenie, swietne hamulce, wygodny, dla calej rodziny
3,8
~have a lot of fuń
Hatchback 1.1 45KM 33kW
wspanialy samochod dla mlodego czlowieka- za taka kase nic lepszego sie nie znajdzie,
~olo45
Hatchback 1.3 42KM 31kW
Dojeżdżam nim codziennie do pracy.Chodzi nawet cicho tylko jak otworze okno to wtedy ma chyba 1000 decybeli (Silnik)
4,1
~rafick@polbox.com
Hatchback 0.8 36KM 26kW
Auto które da się polubić, nie ma większych problemów, dosyć mocny silniczek jak na tą masę autko... jednym słowem : tylko jeździć
~kierowca
Hatchback 1.3 64KM 47kW
przy 90 km/h zaczyna szumieć. ale sprawny 120 normalka. 2 razy w życiu pojechałem 160 km/h niezły odjazd, ale bałem się jak cholera że się rozpadnie. chciałem go przetestować na drodze szybiego ruchu Radom- W-wa (Układ jezdny)
~GigeE
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Na prawdę sprawuje się dobrze, jest przyjazny ekonomiczny, szybki i niezawodny