Lista ocen Renault 5 II 1.4 i 60KM 44kW 1985-1990 (37) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~budynprezes@tlen.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jak już pisałem dla mnie jak i dla pasażera z boku jest dostatecznie dużo miejsca. Osoby siedzące z tyłu nie mogą liczyć na komfort. Jedynie tylny pasażer siedzący za pasażerem przednim, ma więcej miejsca na nogi niż ten siedzący za mną (kierowcą). Ale to tylko dlatego, że mam długie nogi. Sam miałem przyjemność jeździć tym autem z tyłu. Nigdy nie zdarzyło się bym wysiadał połamany i obolały. 3 osoby zmieszczą się na tylnej kanapie bez...
~JK
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Tutaj "Piąteczka" nie ma się czego wstydzić, choć to małe auto, więc nie ma cudów. Dłuższy wyjazd w 5 osób to zły pomysł, ale przynajmniej wnętrze jest dość szerokie. Jedyne poważniejsze zastrzeżenie można mieć co do przestrzeni nad głową, przy wzroście 185cm kierowca niemal dotyka głową dachu. Samochód wykorzystuję w KJS (rajdach amatorskich) i po założeniu kasku "wypycham" nim dach. Mało przyjemne uczucie.
~michał87
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
szeroka klapa, bardzo foremny bagażnik i dzielone asymetrycznie tylne siedziska. Ograniczeniem jest dop masa i zawieszenie, dużo miejsca dla pasażera na przednim fotelu, bardzo wysocy kierowcy będą mieli problem z deska rozdzielczą, ich strata:)
~budynprezes[a]tlen.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Mam 180cm i jeszcze nigdy nie brakowało mi przestrzeni, nawet w miejscu dla pasażera. Dwie osoby z tyłu jako tako się zmieszczą, ale przy 5ciu osobach jest ciaaasno. Zresztą zawsze powtarzam, że to dwuosobowe coupe ;-)
~clubbeer@pf.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
jak na takie małe autko naprawdę dobrze. wszyscy których wioziłem byli zdziwieni że tyle w tym miejsca. szkoda że foteli przednich nie można bardziej rozłożyć ciężko się w tym kochać, ale dla chcącego nic trudnego
~qursor@o2.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jeśli nie jesteś bardzo duży to przestrzeń dla kierowcy i pasażera obok jest Ok, natomiast zmniejsza się wtedy z tyłu, na dłuższą metę jazda w 5 osób uciążliwa.
~jck91
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Kierowca jak i pasażer ma bardzo dużo miejsca jak na takie małe autko. Z tyłu trochę gorzej, ale jak na takie gabaryty na prawdę nie jest źle.
~P. ze Śląska
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
opisałem w "ergonomi" powyżej dla kierowcy na 5 ***** dla pasażerów jak na tak małe autko to też na 5 *****
~Sław
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jak na tak maly samochod to miejsca sporo a zwlaszcza w przodzie. Po przejechaniu 600 km. praktycznie nie czulem zmeczenia.
~Lukas
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jeżdżę sam i nie narzekam. Pasarżerów nie wożę, bo momi spada ;) Ale jak zabieram rodzinę na grzyby to się mieszczą.