Lista ocen Renault 9 (73)

~Patryk
Hatchback 1.4 60KM 44kW
CZy tylko mi się tak wydaje czy moze Wam też ale wszystkie Renoweczki mają takiego buta? Mam R9 od kilkunastu lat i nadal zaskakuje mnie osiągami... (Silnik)
~RaQ z Gorlic
Hatchback 1.7 95KM 70kW
Dostałem ten samochód od mojego ojca. On go meczył ciągłymi wytjazdami za granice przez 10 lat. Ja nim jeżdze od 3 lat a mam 21 lat i jak na studenta to auto jest bardzo tanie w utrzymaniu, spalanie jest niskie a i prawie nic sie nie psuje(czasem rdza zjada błotniki)
3,5
~Didi_23
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
jako pierwszy samochód idealna, duża, wygodna, pakowna, wspaniała na dłuższe wycieczki oczywiście pamiętajmy, że to jest 22 letni samochod (więc wycieczki w granicach rozsadku). Poprostu do tego samochodu trzeba miec serce wtedy odpłaci sie tym samym
~ADAMs84
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Szczerze mowiac R9 przypadlo mi do gustu posiadam to autko juz 17 lat i nie pozbywam sie go.
~Maciek_Szmajdziul@wp.pl :)))))))))))))))))))))))))
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Silnik nie spala ani grama oleju a i nawet na górki wpada nie tracąc prędkości :) Ech... Do tego ten gwizd na wysokich obrotach :))))) W STANIE DOSKONAŁYM !!!!! (Silnik)
4,1
~piotrek_reja@wp.pl
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
ciężko trafić dobrą skrzynię na szrocie , na 5 troszkę wyje ale jest znośnie (Skrzynia biegów)
~Marcin Kamycki (Płock)
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Pomimo kiepskiego układu jezdnego samochód sprawujący się bardzo dobrze. Z częściami nie ma problemu (nowe), problem pojawia się gdy chcemy kupić część używaną. W mieście gdzie mieszkam (Płock) jest ciężko trafić na takie części.
~sonlight1@wp.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Super żwawy silniczek. Bardzo dobrze pracuje po mieście jak i w trasie. Żadnych problemów. Wymieniony olej i filtry. Dobrze sie wkręca. Dość cichy i prosty w budowie jak i obsłudze. (Silnik)
~ORmo
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Silnik nie do zajechania.Po za tym niezly kop.Głowica zmieniona po 226000km od nowosci,Dół pozostał od nowości xD.=w doskonałym stanie (Silnik)
~Szakal
Hatchback 1.7 95KM 70kW
Nie wiele samochodow z tego okresu i z tej kalsy jest w stanie mu dorownac , szkoda ze jest dosc malo popularny :(