Lista ocen Renault Captur I Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW 2013-2017 (24) - Ergonomia

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Czy SUV może być do końca ergonomiczny? Chyba jednak nie. A jednak...Captur ma to do siebie, że czujesz, że to jeszcze nie klasa lux, ale już dobre auto. Czasem trzeba jednak za daleko sięgnąć, żeby czegoś dobyć No ale...po kolei..przyciski...bardzo fajnie porozmieszczane. A to, że ma ekran dotykowy przy tak dużej ilości funkcji, to chyba dobrze. Jest gdzie wsadzić bagaż, dokumenty, a nawet wózek inwalidzki. Jedyny problem to odpowiednio...
~andy32_pl
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
... miej wszystko w zasięgu ręki... tak zapewne pomyśleli projektanci. I co dziwne, udało im się... prawie :) Regulacja kierownicy w 2 płaszczyznach, za to duży PLUS. Wygodne fotele, inne niż w wersji INTENS. ALE za regulację pochylenia oparcia to należą się nie jeden , ale DWA DUŻE MINUSY !. Jeżeli dodasz w konfiguracji podłokietnik, to zmiana konta pochylenia oparcia, jest dla kierowcy prawie niewykonalna w czasie jazdy, a przynajmniej...
~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Dużo schowków. Wielki plus za ogromną półkę przed pasażerem. Natomiast małe są skrytki w drzwiach...po prostu płytkie. Fajny system bagażnika, odziedziczony po Nissanie. Brakuje kieszeni w fotelach przednich dla pasażerów z tyłu. Ale...wskaźniki rewelacyjne, fajne umieszczenie wyświetlacza multimediów, fajny cupholder między przednimi fotelami. Niestety...nisko opada dach, przez co nieco trudno zapakować np. wózek inwalidzki
~MORSZCZACHA
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Nie wiem jak inni użytkownicy osiągają tak niskie zużycie paliwa ! Wystarczy lekkie wzniesienie czy obciążenie i średnie zużycie wędruje pod 8,5l. Ja niestety w takim terenie poruszam się. Ogólnie to moja średnia zużycia wychodzi ok 7l Aktualizacja 2019: Po dotarciu silnika czyli po 5.tys. km spalanie mocno spadło co cieszy.
~Konrad
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Spalanie w cyklu mieszanym z włączoną funkcją eko poniżej 6 l/100 km. Auto kosztem tego nieco mniej żwawe ale po wyłączeniu funkcji już wystarczające ale aptet wzrasta do 7 l/100 co i tak daje dobry wynik. Wtradie udalo mi się zejść poniżej 5 litrów nie katując silnika ale też nie jeżdżąc jak za kółkiem różańcowym.
~Wiesiek
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Tylko przycisk wyłączający Start/Stop jest w niewygodnym miejscu. Przycisk tempomatu miedzy siedzeniami, ale łatwo wyczuwalny i po kilku razach używania nie trzeba go szukać. Nawigacja i inne bajery na wyświetlaczu są OK.
~Tomasz
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Pozycja za kierownicą dzięki regulacji wysykości fotela jak i kierownicy w dwóch płaszczyznach wystarczająca. Fajną funkcją jest regulacja tylnej kanapy dzięki czemu możemy zwiększyć pojemność bagażnika lub miejsca z tyłu.
~Wincent
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Jak na razie wszytsko jest świetnie. Auto nigdy nie zawiodło. Polecam przy wypadach z większą liczbą osób zakup bagażnika dachowego (mi udało się w salonie Renault w Siedlcach kupić za niespełna 1000 zł.)
~Andrzej
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Auto wyróżniające się opływowymi kształtami co też wg mnie powoduje, że nie słychać odgłosów powietrza przy większych prędkość. Jak na swoją wielkość z zewnątrz wydaje się mniejsze niż jest w rzeczywistości.
Dziennik kosztów dla Renault Captur I Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
7,6
~Collin.
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
OK, tego oczekiwalem siedzisko wysko wygodnie sie wsiada i patrzy na innych z gory, no i nie oslepiaja cie frajerzy ktorzy cie nie wyprzedza a popedzaja zebys szybciej jechał.
Renault Captur I Crossover