Lista ocen Renault Captur I Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW 2013-2017 (26) - Silnik

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wiesiek
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Bałem sie 3 cylindrów, ale jest świetnie wyważony i wcale nie jest głosny. Mruczy. Choc np. Honda Jazz to 1 klasa wyżej w tej kwestii, ale do pewnej prędkosci. Rozpędza sie b. szybko przy niskich obrotach. Spala b.dobrze. W jeżdzie na trasie pomiejskiej z ograniczeniami prędkości, max 70 km/h, mozna zejść do poziomu 4-4,5 l/100 km.
~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
To jest bardzo dobry silnik, niby mały, bo 0,9, ale daje radę. Dzięki turbodoładowaniu z lekkością da się wjechać pod górę. Ale...niestety jak włączam ECO, to nie ma mowy o szybkim starcie, o sprawnej jeździe w terenie, czy o szybkim wjeździe pod górkę.
~Jurek
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
podchodziłem z rezerwą ,ale nie żałuję wystarczający do poruszania się w mieście a i na autostradzie daję radę i na pewno nie jest zawalidrogą:D przy tym przebiegu jeszcze nic się nie zepsuło wymiana oleje filtry świece
~Wincent
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Silnik 90KM doskonale sobie daje radę. Mimo, że na początku obawiałem się trochę 3 cylindrowej jednostki to szybko moje obawy zostały rozwiane. Może mógłby być lepiej wyciszony ale mnie to nie przeszkadza.
~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Bardzo dobry silnik. Samochód cicho chodzi, fajnie się zbiera do jazdy. Jak na silnik 0,9, to jest fajna jednostka. Widać, że koncern Renault-Nissan, wie, co robi.
~B.
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Na razie 7000 km przebiegu więc nic się nie dzieje. Odpalam i jeżdżę. Pierwszy przegląd dopiero przede mną, przy okazji wymienię olej choć teoretycznie wymiana co 30 000 km.
~Tomasz
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Jednostka TCe 90 KM w zupełności wystarczy do normalnej jazdy - jak trzeba to auta przyspiesza jak trzeba ograniczyć paliwo włączamy eko ale i dynamika auta maleje.
~box65
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Silnik 0,9 TCE 90KM to zupełnie wystarczająca jednostka dla takiego auta. Elastyczny i cichy z dużą dynamiką. Jak udało się z takiej pojemności wydusić taką żywotność ? ... :)
~andy32_pl
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Nie powala, ale nie rozczarowuje. Spalanie na przyzwoitym poziomie. Kultura pracy.. nieco inna. Auto na dotarciu, więc daje się zaobserwować pozytywne zmiany w pracy silnika.
Dziennik kosztów dla Renault Captur I Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
7,6
~Captur 2017 0,9
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Silnik 0,9 jest zadowalający jeśli chodzi o dynamikę. Dźwięk typowy dla trzycylindrowca. Ma jedną zaletę. Jest wytrzymały. Czyli odwrotnie niż 1.2ccm
Renault Captur I Crossover