Lista ocen Renault Captur I Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW 2013-2017 (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JaceK
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Jak na trochę wyżej zawieszony model (idealny na polskie drogi - szczególnie przyszłościowo jak wyschnie strumień pieniędzy z unii do czego wszystko zmierza) b. dobrze reaguje na ruchy kierownicą. trzeba by się postarać aby wyprowadzić go z toru jazdy. Jeździłem głównie "na suchej naw." - tyle pozwala mi żona.
~andy32_pl
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Captur jest bardziej miękki niż poprzednik (Merc A-Klasa). Hamulce.. są i działają pewnie. Układ kierowniczy działa precyzyjnie, nieco bardziej "damskie" wspomaganie niż w Mercu, a myślałem że bardziej się już nie da :). Jak wsiadłem ponownie do Merca to myślałem, że się popsuło. :)
~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Troszeczkę kolebie na większych nierównościach, tak więc na teren to auto nie jest w 100% dobre, ale...zawieszenie sobie pracuje fajnie. Samochód prowadzi się miękko, bez problemu. Jest dość masywny, a to wymaga precyzyjnego układu jezdnego.
~Wiesiek
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Raczej komfortowy; choc nie jeździłem duzymi samochodami. Miałem wcześniej Clio; ten jest twardszy, ale nic sie nie tłucze. Ogromna korzyść to możliwość wjeżdzania na wysokie krawężniki; ok. 18 cm luzu pod spodem.
~B.
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Cóż to auto miejskie więc nie ma co się spodziewać sportowych właściwości jezdnych. Ogólnie przy prędkościach do 130 km/h prowadzi się w miarę pewnie. Da się wyczuć tendencję do podsterowności, ale jest w porę wyczuwalna.
~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Jak to w takim ni to SUV-ie ni hatchbacku...dość twardy, ale dzięki temu wjedziesz w lekki teren mimo braku 4x4. Ciekawe jak będzie się zachowywał następca, podobno już w najlepszych wersjach z 4x4
~Andrzej
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Auto bardzo dobrze trzyma się drogi i wbrew pozorom nie przechyla się na boki na zakrętach. Komfort jazdy bardzo dobry, dobrze wybiera nierówności i jest ciche. Ogólnie bardzo przyjemne odczucia.
~Wincent
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Captu jest fajnie zestojony jeśli chodzi o zawiezenie. Dobrze wybiera nierówności na jezdni i co mnie zdziwiło po dwóch przejażdżkach polnymi drogami całkiem nieźle sobie poradził.
~Tomasz
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Auta bardzo dobrze zachowuje się na drodze i co mnie zaskoczyło nie wychyla się za bardzo na boki na zakrętach. Przedni napęd jest dobrym rozwiązaniem więc jest OK.
~Konrad
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
No i kolejny atut. Auto świetnie się prowadzi. Na teren raczej odpada ale na leśne i polne drogi radzi sobie nieźle. W ruchu miejskim zwinne i krawężniki to nie przeszkoda.
Renault Captur I Crossover