Lista ocen Renault Captur I (46) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Crossover 1.5 Energy dCi 90KM 66kW
To chyba największa niespodzianka i zaleta tej kabiny. Samochodzik mały z zewnątrz a duży w środku. Idealny w ciasne, do miasta jednocześnie praktyczny na co dzień i dość obszerny. Dzięki przesuwanej tylnej kanapie nawet przy sporym kierowcy z tyłu nie brakuje miejsca a kierowca znajdzie miejsce dla siebie. Fotele z przodu niespecjalnie dopracowane, bez trzymania bocznego ale nie męczą na dystansie kilkuset kilometrów, dzięki sporemu...
~_P
Crossover Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Nieduża bryła jest w stanie pomieścić całkiem sporo. Kabina przestronna i dla 4 osób o ile nie są koszykarzami miejsca powinno być wystarczająco. Po zdemontowaniu półki dzielącej bagażnik, przestrzeń jak na wymiary auta całkiem duża pomimo tego że jest koło dojazdowe. Doatkowy plus to możliwość przesunięcia tylnej kanapy, miejsca co prawda w drugim rzędzie nie ma wtedy wiele, ale dzięki temu 4 opony 16 zmieszczą się bagażniku. Jak na wymiary...
~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Bardzo dużo miejsca. Fotele wygodne. Dość dobry zakres regulacji przednich siedzeń. Same fotele są jednak zbliżone bardziej do tych z limuzyn niż aut sportowych. Da się wyregulować tak fotel, żeby nie mieć podkurczonych nóg, co jest ważne zwłaszcza w przypadku osoby o tendencjach do spastyczności, szczególnie przy dalszych podróżach. Podoba mi się też zdejmowana tapicerka. Ubrudzi się...żaden kłopot, zdejmujesz i pierzesz w pralce.
~Mateusz
Crossover 1.2 ENERGY TCe 118KM 87kW
Dla naszej 3 osobowej rodziny auto ma wystarczającą miejsca. Praktycznie 3 dosorosłw osoby (14 letni syn) podróżują wygodnie. Pozycja za kierownicą wygodna z dobrą widocznością oraz możliwością regulacji kierownicy, siedziska czy oparcia. Podróż na wakacje poradziliśmy sobie bez dodatkowego mocowania bagażnika dachowego jaki kupiliśmy dodatkowo w promocji u dilera.
~JaceK
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Jak na wielkość - tak jak obok w "gwiazdach". Honda Jazz też jest duża wewnątrz ale brak jej tego odlotu w wyglądzie. Dla czworga wystarczająco - nawet przestronnie. Znajomy ze Scenikiem I stwierdził, że u niego jest ciaśniej z tyłu. Wysoka pozycja w trakcie jazdy b. dobra dla ciał jadących.
~Alek
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Auto użytkujemy jako 3-osobowa rodzina (13-letni syn) i w zupełności wystarczy przestrzeni dla domowników. 4 osoby też bez problemu się mieszczą ii nie męczą. Trochę gorzej jest przy 5 osobach ale w moim przypadku takii transport był tylko raz.
~Tomasz
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Dla 4 osób podróż jest wystarczająca. Ja głownie użytkuje auto z 3 osobami i mnie taka przestrzeń zadowala. Nie jest to może Scenic ale wystarczająca. Bagażnik wbrew pozorom dość duży jednak na dalszą wyprawę zakupię zapewne bagażnik dachowy,
~Wiktor
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Captur ma wystarczająco miejsca dla 3 - 4 osób. U nas dwoje dorosłych po 178 i 170 cm wzrostu i syn przy 172 cm siedzimy wygodnie. Pozycja za ierownica b. dobra (sporo opcji regulacji) oraz duże lusterka boczne robią dobrą robotę.
~Andrzej
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Podróż Capturem w moim przypadku 4 osób jest komfortowa. 4 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku 14 i 9 lat. Jedynie aby wysunąć przedni schowek pasażer musi pomanewerować nogami aby odsunąć ogromną jak na schowek szufladę.
~Lymon
Crossover Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Kabina jest bardzo przestronna jak na tę klasę samochodu. Z tyłu też jest nieźle. Ponieważ siedzi się wyżej, to nogi mają dobrą pozycję. Mam 178 cm wzrostu i z tyłu nie narzekam na brak miejsca nad głową