Lista ocen Renault Captur I (54)

~_P
Crossover Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Bardzo fajny, ładny (to kwestia gustu) i całkiem pojemny samochód. Kupiona za 60 tys wersja Winter Edition ma prawie wszystko co potrzeba, klimę automatyczną (co prawda jednostrefową), nawigację, podgrzewane siedzenia, elektrykę wszystkich szyb, czujnik deszczu i zmierzchu, czujniki parkowania, tempomat, opony zimowe. W środku jest ładnie, materiały są przyzwoitej jakości. Pomimo niedużych wymiarów zewnętrznych w środku jest zaskakująco dużo...
~Lymon
Crossover Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Mały, ekonomiczny samochód, a sprawia, że ludzie oglądają się na ulicy. Wbrew pozorom, to "nadmuchane Clio" może być niezłym autem na codzień dla rodziny.
~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Bardzo ładne autko...taki bąbel. Obala mit awaryjności francuskich samochodów. Auto tanie jak na SUV-a. Może się podobać dwukolorowe nadwozie i koła
~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Samochód w zasadzie przeczy tej prześmiewczej satyrze pt Fiat, Ford i...Francuzy...Samochód dobrze zaprojektowany, ma linię oryginalną. W zasadzie instrukcja mogłaby być nieco bardziej przejrzysta, ale to chyba choroba dzisiejszych "pisarzy", że zbyt konkretnie to oni nie potrafią się wysłowić.
~Wiesiek
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Auto o za którym sie oglądają przechodnie, szczególnie gdy jest 2-kolorowe. Bardzo elastyczny silnik z turbosprężarką; zbiera się przy 1.7 tys obrotów. Wygodny wewnątrz z b.dużą ilością miejsca. Oszczedny - średnio 5,6 l z jazda autostradową 130-140 km/h (30-40%). Bardzo bogate wyposażenie jak na taką cenę (58 tys.) z korzystnym ubezpieczeniem, oponami zimowymi za 1 zł i kredytem 3x30%. Cichy, relatywnie.
~JaceK
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Miałem już kilka salonowych, w tym renault megane I. Jest tu duży postęp. A) zawieszenie - dużo lepsze B) Silnik turbo - daje radę - jest tu lekka t. dziura, ale potem już b.dobrze dobrze. C) Pewna niespodzianka z której jestem b. zadowolony a która wyróżnia wyraźnie ten model nawet od suzuki GV 2011' - o niej potem
~Wincent
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Captur jest moim drugim autem marki Renault po Clio. Po pierwszym roku użytkowania i ponad 20 tys. km mogę stwierdzić, że jest świetne. Gabarytowo jak dla mnie idealne, silnik 90KM dość ekonomiczny i jak potrzeba to dynamiczny.
4,1
~MORSZCZACHA
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Fajny prześwit , ładne kształty , tryb ECO to wielkie nieporozumienie ( na tym nie da się jechać) . Za dużo plastików :naleciałości po clio ( plastikowe błotniki, plastikowy kokpit). Obiektywnie jest ładnie ale spasowanie plastików to już inna bajka. Oceniam na chłodno , po pewnym czasie, jeżdżę vv pasat 2011r, służbowo opel 2015r. i powiem iż są pozytywy przemawiające na captura ( ładna sylwetka ) poprawna jazda. Minusem silnik 0,9- jest...
~Tomasz
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Po niespełna roku użytkownaia Captura jestem bardzo zadowolony. Auto idealna na miasto ale i dobre na trasę. W teren jeszcze się nie zapędziłem więc nie mam zdania. Ogólnie samochód wart uwagi.
~Andrzej
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Auto bardzo dobre pod niemal każdym względem. Silnik TCe 90 KM w zupełności wystarcza do normalnej jazdy zarówno w ruchu miejskim jak i w trasie. Wyższe zawieszenie i dobre jego zestrojenie powodują, że i po polnych i leśnych drogach nieźle sobie radzi. Wystarczająco miejsca dla 4 osób (5 osób już się męczy). Silnik ekonomiczny (mi średnie spalanie wychodzi na poziomie 6,4 - 6,8 l) dobrze zscynchronizowane ze skrzynią biegów. System media nav...