Lista ocen Renault Captur I (4)

~Robert
Crossover 1.5 Energy dCi 90KM 66kW
Mały z zewnątrz, duży wewnątrz, idealne auto do miasta ale i w trasie daje radę. Byłem mocno sceptyczny na początku, jestem pozytywie zaskoczony w trakcie eksploatacji. Bezproblemowy, ekonomiczny, zaskakująco praktyczny i ładny samochód. Wg mnie z silnikiem dci 90 KM idealny zestaw. Świetne drugie/trzecie auto w rodzinie. Po prawie 40 tyś zrobionych km ujawnił wiele zalet ( jak na taki mały samochodzik). A jedyny duży minus jaki widzę w...
~spin-s1
Crossover 1.5 Energy dCi 90KM 66kW
Jakością , przyjemnością z jazdy przewyższa wiele samochodów w swojej klasie a wyposażeniem samochody z "wysokiej półki". Ma praktycznie wszystko co może auto mieć - z rzeczy praktycznych.
~kozlowskito
Crossover 1.5 Energy dCi 90KM 66kW
Dodatki i gadżety np w postaci MediaNav sprawiają dużo frajdy. Dużo droższe auta konkurencji, którymi mam okazje jeździć (flota firmowa) nie są tak dobrze wyposażone. Bardzo przyjemne autko zarówno do miasta jak i w dłuższe podróże.
~Piotr
Crossover 1.5 Energy dCi 90KM 66kW
Wygodne, przestrzenne autko. Ma wiele ciekawych rozwiązań. Szuflada 11 l. klimatyzowana, elektryka pełna z podgrzewanymi lusterkami w standardzie. Przesuwana w całości tylna kanapa w celu powiększenia przestrzeni bagażnika.