Lista ocen Renault Captur I (55) - Całokształt

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piortek
Crossover Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Dość pojemne i wygodne autko. Samochód używałem przez 2 dni, zrobiłem nim ok 500km i mam porównanie do innych. Samochód wygodny, trochę słychać wyboje, silnik 0.9 wystarczający na miasto, traci na dynamice w trasie, ale nawet daje rade. Środek plastikowy, na szczęście nic nie skrzypi! Podróżowaliśmy w 4 osoby dorosłe+dzieciak na prawdę ten samochodzik dawał rady! Powiem tak, moja żona jeździ obecnie Mito 1.4T, ale powiedziała, że na ten...
~emen
Crossover 1.2 ENERGY TCe 118KM 87kW
Oceniam na "dobrze" bo nie ma opcji "dobrze +". Auto jest przemyślane i posiada wiele zalet, podstawową jest komfort jazdy w ruchu miejskim i ciekawy design. Jakość wykonania dobra, ale nie ponadprzeciętna. Dobre spasowanie plastików, ale materiały użyte np. do wykończenia deski gorsze niż w poprzednim Clio, tam była przyjemna piankowa struktura, tu jest twardy plastik. Nie przystoi chyba, tym bardziej, że auto jest w...
~iziz1
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Jak ktoś kieruje się wyglądem auta to sam jest sobie winien (to dotyczy mnie w tym przypadku). Samochód trzy dni po wyjechaniu z salonu zepsuł się (choinka na wyświetlaczy) i został scholowany do serwisu. Przy przebiegu 4 tys. km cieknie z niego jakiś olej, w związku z czym znów czeka go wizyta w salonie. Captur to piękny samochód, ale nie nadający się do jazdy z powodu zawodności. Pierwszy i ostatni raz Renault.
~R
Crossover Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Polecam gorąco dla ludzi mieszkających w mieście i czasami ruszających w trasę. Wygodne, oszczędne i bardzo lekko się prowadzi. Zadowala spalanie, miejsce z tyłu i dość obszerny bagażnik. Jedne do czego mogę się przyczepić to na siłę przykręcany podłokietnik oraz trochę drogo jeśli ktoś myśli o bogatej wersji. Mała uwaga jeszcze do skrzyni biegów, mogłaby pracować płynniej. Więcej grzechów nie pamiętam.
~Wiesiek
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Auto o za którym sie oglądają przechodnie, szczególnie gdy jest 2-kolorowe. Bardzo elastyczny silnik z turbosprężarką; zbiera się przy 1.7 tys obrotów. Wygodny wewnątrz z b.dużą ilością miejsca. Oszczedny - średnio 5,6 l z jazda autostradową 130-140 km/h (30-40%). Bardzo bogate wyposażenie jak na taką cenę (58 tys.) z korzystnym ubezpieczeniem, oponami zimowymi za 1 zł i kredytem 3x30%. Cichy, relatywnie.
~Markowyjoe
Crossover 1.2 ENERGY TCe 118KM 87kW
Auto wybrane pod wpływem kobiety której się podobało.Wybralismy silnik1.2 z uwagi na chęć posiadania większe mocy.Zaskakuje negatywnie spalanie w mieście 9.5l!mimo iż jeżdżę delikatnie.Nadto auto wchodzi na wysokie obroty samoczynnie i nie może z nich zejść. Byłem w serwisie podobno podpieli pod komputer i wszystko ok.Nagralem film i czekam aż ktoś znajdzie przyczynę.
~Wiktor
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Po pierwszym roku użytkowania mogę z całą pewnością stwierdzić, że auto jest dla mnie idealne. Gabarytowo nie za małe nie za duże (dla 3 osobowej rodziny wystarczające). Skrzynia biegów EDC rewelacyjna, wysokie zawieszenie sprawdza się w ruchu miejskim i na bezdrożach. Spalanie w trasie na poziomie 6 l /100 km, miasto około 7 l.
~JaceK
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Miałem już kilka salonowych, w tym renault megane I. Jest tu duży postęp. A) zawieszenie - dużo lepsze B) Silnik turbo - daje radę - jest tu lekka t. dziura, ale potem już b.dobrze dobrze. C) Pewna niespodzianka z której jestem b. zadowolony a która wyróżnia wyraźnie ten model nawet od suzuki GV 2011' - o niej potem
~Collin.
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Pelno fajnych gadzetow powodujacych efekt woow, ogladalem np seata i oprocz nowosci zadnych rewelacj a wCapturze karta hands free, start stop, strzalki na wyswietlaczu sugerujace zmiane biegu, tablet uwaga - nawigacja do kitu, bluetuth spoko sie laczy tel, ladny przod z ledami, alu felgi w cenie, innowacyjne schowki.
~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Samochód w zasadzie przeczy tej prześmiewczej satyrze pt Fiat, Ford i...Francuzy...Samochód dobrze zaprojektowany, ma linię oryginalną. W zasadzie instrukcja mogłaby być nieco bardziej przejrzysta, ale to chyba choroba dzisiejszych "pisarzy", że zbyt konkretnie to oni nie potrafią się wysłowić.