Ocena kierowcy - Renault Clio I

Luknit, 18 lat temu
Rok produkcji 1991
Renault Clio I 1.2 55KM 40kW 1990-1997 - Oceń swoje auto
Kupiłem auto od rzeźnika samochodów ale po wszelkich naprawach i systematycznym dabniu o płyny i filtry jest super Blacha jest super
Mimo że ma moc to czekała mnie wymiana pierścieni ale wszystko wina poprzednika - rzeźnika który nie wiedział że w aucie jest olej w zasadzie powinien być
Nic dodać nic ująć dosokonale
No jak się wkłada sprężyny od trajktora na jedne koło a drugie orginał a amortyzatory nadają się na skup złomu to nie może być dobrze (poprzedni właściciel)Po wymianie obu spręzyn i amorków jest super jedank ze względu na to że jest to auto małe nie polecam jeździć po cudownych polskich koleinach na dołach jest OK ale koleiny na trasach nie pozwalaja jechać więcej niż 100-110 ponieważ przy wyprzwdzaniu tj wyjeżdzaniu z kolein rzuca nim, jak statkiem na morzu
Mały samochód widoczność dosyć dobra ale lusterka to się nadają ale napewno nie do samochodu....
Tutaj jest po prostu w porządku
Wiatrak piszczy na pierwszym biegu nie da się tego usunąć no ale w końcu ma 14 lat być może to wina termostatu ale raz grzeje dobrze a raz wcale ogólnie bardzo żle
I tu miłe zaskoczenie jest 5 drzwiowy i że tak powiem ten mały samochodzik jest ogromny w środku woźiłem już bude dla psa i klapa była zamknięta a ja nie odczuwałem dyskomfortu znajomi stwierdzają jeżdząc z tyłu´´ tu jest zajeb... dużo miejsca" a nie należę do osób które jeżdzą z nosem przy przedniej szybie mam 185cm
Nie mam zarzutów
I tu najciekawsza część można nim spalić 4.5 litra ale raz udało mi się dojść do 10 jednak trasę 70km pokonałem w 35 minut i nie była to autostrada w Niemczech a trasa Sieldce-Serpelice a pedał nie był odrywany od podłogi
Dałem tyle ile był wtedy wart to znaczy mało
Tu muszę powiedzieć że jest w porządku porzedni właściciel go baaaaaardzo zaniedbał ale w tej chwili jest wszystko OK Co zrobiłem Wymieniłem Pierścienie Wszystkie uszczelki i uszczelniacze w silniku i skrzyni amory spręzyny amorów końcówkę drążka kierowniczego Szczotki w rozruszniku filtry pasek rozrządu (normalne)
Brak nigdy go nie zciągałem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 55KM 40kW [l/100km]

6,8