Renault Clio II Hatchback 2.0 16V Sport 172KM 2000-2010 - Oceń swoje auto

II
Hatchback
2.0 16V Sport 172KM 2000-2010

Oceny Renault Clio II Hatchback 2.0 16V Sport 172KM 2000-2010

6 % lepiej niż w segmencie Auta małe ( 3,97 )

dodano 07.09.2011 przez

Bardzo sympatyczny samochodzik z charakterem! Można naprawdę poszaleć "przy szpanować", ale jak przychodzi poranek ... pojechać niezauważalnie wśród setek podobnych samochodzików do pracy. A po pracy wróci równie spokojnie...lub nie bo trafi się BMW który myśli że ma najfajniejszy samochód, i trzeba mu pokazać że się myli. Więc jest wszystko w jednym nie zauważalny samochodzik i rasowa bestia gotowa wyrwać ostatnią złotówkę na paliwo :)

dodano 11.09.2003 przez

doskonały pojazd dla szybko podróżujących; wymaga wyobrażni lecz wiele błędów wybacza;doskonały technicznie ( gwarantuje to team f1 renault sport ); pełne wyposażenie nie często spotykane w tej klasie pojazdów; doskonały pojazd dla nie przypadkowego kierowcy

dodano 28.04.2017 przez

Szukałem innego auta, jednak po kilku jazdach próbnych nic nie przypadło mi do gustu. Pomysł podsunął mi kolega. Szukałem czegoś do zabawy na torze, jednak samochód ten okazał się idealny do miasta. Świetne autko dla pary nie planującej zakładania rodziny.

dodano 10.02.2015 przez

Świetny hothatch, potrafi ździwić niejedno auto, a prowadzi się naprawde świetnie i bardzo pewnie. Miejski gokart, jedyne co razi to przepaść między np fotelami ze skóry we wnętrzu a zwykłymi plastikami clio 2.

dodano 08.02.2007 przez

Doskonały samochodzik z potężnym potencjałem,pomimo kilku drobnych awarii i sporego zapotrzebowania na oktany, złego słowa na Niego nie powiem.

dodano 15.11.2008 przez

Jestem bardzo zadowolony z auta, przy małym wkładzie finansowym można być usatysfakcjonowanym

dodano 26.10.2005 przez

Super auto do szybkiego poruszania sie po miescie , po tasie jak rowniez do nocnych wyscigów

dodano 03.05.2012 przez

rewelka za te pieniądze najlepszy kompromis mocy i użytkowości jaki znam.

dodano 29.11.2009 przez

Naprawdę niezłe auto. Ekstra wyposażenie jak na tak małą pchle.

dodano 10.04.2003 przez

O baby - it Really KISKS ASS!!