Oceny Renault Clio II Hatchback 2.0 16V Sport 172 KM 127 kW

Renault Clio II Hatchback 2.0 16V Sport 172 KM 127 kW - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Clio II Hatchback 2.0 16V Sport 172 KM 127 kW

~Michal
Renault Clio II
Super auto do szybkiego poruszania sie po miescie , po tasie jak rowniez do nocnych wyscigów
~oziomek
Renault Clio II
Świetny hothatch, potrafi ździwić niejedno auto, a prowadzi się naprawde świetnie i bardzo pewnie. Miejski gokart, jedyne co razi to przepaść między np fotelami ze skóry we wnętrzu a zwykłymi plastikami clio 2.
~Michał
Renault Clio II
Szukałem innego auta, jednak po kilku jazdach próbnych nic nie przypadło mi do gustu. Pomysł podsunął mi kolega. Szukałem czegoś do zabawy na torze, jednak samochód ten okazał się idealny do miasta. Świetne autko dla pary nie planującej zakładania rodziny.
~Piaggiu
Renault Clio II
Bardzo sympatyczny samochodzik z charakterem! Można naprawdę poszaleć \"przy szpanować\", ale jak przychodzi poranek ... pojechać niezauważalnie wśród setek podobnych samochodzików do pracy. A po pracy wróci równie spokojnie...lub nie bo trafi się BMW który myśli że ma najfajniejszy samochód, i trzeba mu pokazać że się myli. Więc jest wszystko w jednym nie zauważalny samochodzik i rasowa bestia gotowa wyrwać ostatnią złotówkę na paliwo :)
~ex rajdowiec
Renault Clio II
Naprawdę niezłe auto. Ekstra wyposażenie jak na tak małą pchle.
~xtc
Renault Clio II
doskonały pojazd dla szybko podróżujących; wymaga wyobrażni lecz wiele błędów wybacza;doskonały technicznie ( gwarantuje to team f1 renault sport ); pełne wyposażenie nie często spotykane w tej klasie pojazdów; doskonały pojazd dla nie przypadkowego kierowcy
~fejsu
Renault Clio II
Ciekawe małe auto , dające radość z jazdy za niedużą cenę
~Filip
Renault Clio II
Doskonały samochodzik z potężnym potencjałem,pomimo kilku drobnych awarii i sporego zapotrzebowania na oktany, złego słowa na Niego nie powiem.
Dziennik kosztów dla Renault Clio II Hatchback 2.0 16V Sport 172KM 127kW
8,1
~Blend
Renault Clio II
Jestem bardzo zadowolony z auta, przy małym wkładzie finansowym można być usatysfakcjonowanym
~JQ
Renault Clio II
rewelka za te pieniądze najlepszy kompromis mocy i użytkowości jaki znam.
Renault Clio II Hatchback