Oceny Renault Clio II Hatchback 1.9 D 64KM 47kW 1998-2010

Renault Clio II Hatchback 1.9 D 64KM 47kW 1998-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Clio II Hatchback 1.9 D 64KM 47kW 1998-2010

~Marco76 v mcLatino
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Szukałem taniego autka diesla na dojazdy do pracy. Zależało mi aby był bez dpf, bez turbo, bez dwumasy i innych zbednych kosztownych w naprawach udziwnień. To autko miało to wszystko. Kupione jako 21 latek, średnio zadbane z pocącym się ale nie cieknącym silnikiem. Autko było wcześniej bite tak że nawet sanki były trochę pokrzywione, ale nie na tyle by miało to wpływ na jazdę.
4,1
~Xgroove
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Kupowałem to autko bez przekonania do marki Renault, ale po roku użytkowania muszę przyznać że przekonałem się do tej marki właśnie dzięki Clio. Poza drobnymi usterkami to naprawdę dobre autko, dobrze przemyślane
~megisa1@wp.pl
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
TYLKO RENAULT !!!! jestem w nim bezpieczna, juz to sprawdziłam, fotele są bardzo wygodne , nawet po 2000 kilometrów nie chce sie wysiadać,sprawdziłam to w drodze do pieknej Hiszpani, po mieście ,w trasie, na zakupy, na wakacje, po prostu bardzo kobiece auto !!!!!!
~Boomer
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Jak będę kupował następny, też biorę Clio. Zgrabny, ładny, bardzo tani w swojej klasie, zwrotny i łatwy do zaparkowania, wygodny. Przydałby się wyższy standard, ale nawet to co jest budzi we mnie miłe skojarzenia. Polecam, zwłaszcza diesla. Pytanie tylko jak to będzie na biopaliwach...
~Hornet
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Gdyby blacha była lepsza, a silnik miał więcej mocy było by super ;)
~fracek
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Francuski wynalazek ktory ciagle sie psuje, nagminny problem z elektryka i zawieszeniem !!!!!!!!!!!
Dziennik kosztów dla Renault Clio II Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
6,1
~Armitagetk
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Ogólnie jest dobrze. Autko można polecić każdemu. Jest małe , przestronne a do tego mało pali. Awaryjność jest w normie, zawsze jakieś drobiazgi się ujawnią. Polecam.
~rapczyn1@wp.pl
Ogólnie samochód dobry, zdecydowanie ciekawszy niż grupa VW czy Toyota
2,7
~mar
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Bardzo polecam taki samochód jako dojazd do pracy. Wszędzie się zaparkuje i niskie koszty zakupu i jak an razie eksploatacji. Żadnych na razie większych naprawa po 35 tys km.
~mck
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Jestem zadowolony. Dziennie robie ok 70 km i nie narzekam. Na dłuższe trasy w 2 - 3 osoby podróżuje się całkiem komfortowo.
Renault Clio II Hatchback