Lista ocen Renault Clio II (403) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 724 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~waldi
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Kupiłem roczne auto z przebiegiem 32000 km z super wyposażeniem (silnik 1,2 16V 75 km, klimatyzacja, ABS, 4 pp, elektryczne lusterka i szyby) za ok 2/3 ceny nowego egzemplarza.
~zsolim@vp.pl
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Przyzwoita cena jak za takie autko! Miałem okazję jeździć PUNTO - coś strasznego, zero dynamiki, huki stuki, fotele nie wygodne.... Tu za podobną cenę mamy o niebo lepsze autko!
~paweł67
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Za 36000 auto z ABS,4 poduszkami,el.szyby wspomaganiem kier. to dobra oferta z przed kilku lat.Jeśli jeżdzimy niewiele(u nas to 2 auto w rodzinie) ,to nie bójmy się tego modelu.
~Filip
Hatchback 2.0 16V Sport 172KM 127kW
Za stosunkowo niewielkie pieniądze dostajemy rakietę,która potrafi utrzeć nosa niejednemu wytuningowanemu Audi czu BMW i dostarczyć niesamowitej frajdy kierowcy!
~Edip
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
dzis nie wiadomo dlaczego jest to autko porowonywalnie cenowo do polo czy Yarisa..a odbiega od nich pod wzgledem jakosci. sam naprawde piekny wyglad samochodu to za malo na te cene
~jacekjelonka
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Kupiłem go w salonie i był to wtedy najtańszy diesel na rynku, a dla mnie najważniesza była ekonomia w zakupie i ekploatacji. Samochód spełnił moje oczekiwania.
~Damian www.krc.prv.pl
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Dość niedrogie auto jednak ceny w ASO koszmarne, gorzej niż BMW lub Alfa Romeo jednak nie ma problemu na rynku częsci używanych lub zamienników tak więc da się to obejść
~Marco
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Kupiłem swoją renówkę po atrakcyjnej cenie (wersja extreme, z wieloma dodatkami po obniżonej cenie), ale z tego co wiem to teraz renault każe sobie za podobną wersję słono płacić.
~korek (rraavv@2com.pl)
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
nie jest to tanie autko - w tej konfiguracji, ale jak na to co ma w środku i jak się nim jeździ - cena jest do zniesienia (u konkurencji nie jest lepiej, a wręcz przeciwnie)
Dziennik kosztów dla Renault Clio II
5,4
7,1
7,6
~plusz
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
wyposażenie wersji Extreme jest zachwycające - 4 poduszki, skóra na kierownicy, bardzo dobre radio i głosniki - zdecydowanie lepiej niż w innych autach tej klasy za cenę 40000