Oceny Renault Clio III Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW 2010-2012

Renault Clio III Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW 2010-2012 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Clio III Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW 2010-2012

~Lukasz
Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Posiadam moje Renault od prawie 4 lat od nowości, przejechałem nim ponad 60tys km. Auto spisuje się poprostu rewelacyjnie. Przed tym zakupem nie byłem zwolennikiem aut z Francji, ale ta Renówka kompletnie zmieniła moje nastawienie. Silnik 1.2 TCE sprawia wrażenie jak by się jechało 1.6 lub nawet 1.8, ju ż od 2-2,5 tyś obrotów auto bardzo ochoczo przyspiesza i tak aż do 130-140km, gdzie zaczyna brakować mocy i dynamika spada. Dla rodzinki 2+1...
~Labusch_
Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Ogólnie samochód z każdym kilometrem bardziej mi się podoba. Wizualnie to oczywiste dla pasjonata francuskiej motoryzacji. A jeśli chodzi o praktyczność to długie trasy udowodniły moje przekonanie że taka ilość miejsca wystarczy a na co dzien nie jest potrzebny większy samochód.
~m.szpak
Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Jak na auto w tej cenie oraz w tej klasie dość dobre. Przestronny bagażnik - dla jazdy po mieście wręcz spory, na wakacje tez można się spokojnie zmieścić. Spalanie zadowalajace, kultura pracy silnika także ok. Auto godne polecenia. JEdynei czego brakuje to większej dynamiki na małych obrotach ale to zapewne jeszcze niedostateczna umiejętność jazdy z turbiną.
3,2
~Ronalinio
Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Autko ok, poza spalaniem zawiesznie za miękkie na takie pseudo kombi, źle wybiera nierówności i huśta. Większe podmuchy wiatru potrafią zmienictrajektorię lotu przy prędkościach już powyzej 130 km/h
~Michał
Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Jestem bardzo zadowolony. Na moje potrzeby samochód nadaje się idealnie. Mocniejszy silnik to dla tej wersji jest obowiązek. Bagażnik jest większy niż w większości aut segmentu C.
~piotr z małpolski
Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Auto doskaonale nadaje sie na krótkie trasy jak i dalszą podróż.

Usterki Renault Clio III

Renault Clio III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~Adam
3,5
~Maciej jabłczyński
Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Moc więcej niż wystarczająca przy umiarkowanym zużyciu paliwa. (Silnik)
Renault Clio III Grandtour Phase II