Oceny Renault Clio III Grandtour 1.2 i 75KM 55kW 2005-2010

Renault Clio III Grandtour 1.2 i 75KM 55kW 2005-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Clio III Grandtour 1.2 i 75KM 55kW 2005-2010

~the_bertone
Grandtour 1.2 i 75KM 55kW
Generalnie po tych 22 tysiącach zrobionych nim przeze mnie w rok mogę tylko polecić, szczególnie osobom bez zacięcia sportowego, chociaż ten silniczek zmusza kierowcę do ciągłego doskonalenia techniki jazdy i zwracania szczególnej uwagi na ilość obrotów, a to ma swoje zalety. Auto prezentuje się bardzo stylowo, stylistyką bije na głowę wszystkie Niemcy z tego okresu produkcji. Nada się na dłuższe trasy i do miasta (tak zresztą sam nim...
~Mieszko
Grandtour 1.2 i 75KM 55kW
Auto super dla spokojnej rodzinki do miasta i na trase .
~cinek
Grandtour 1.2 i 75KM 55kW
niezłe auto na 5-10 lat, nie wytrzyma tyle,co vv golf, niestety, chyba będzie problem z założeniem lpg, nie zalecają
~ronin4
Grandtour 1.2 i 75KM 55kW
Silnik bardzo dynamiczny do jazdy po mieście fajnie przyspiesza. (Silnik)
3,2
~Michał
Grandtour 1.2 i 75KM 55kW
Auto posiadam od nowości. Po roku spalił się silnik wentylatora. Po 3 latach pękł kabel od akumulatora. Po 4 latach musiałem wymienić całą chłodnice (koszt prawie 3 tysiące). Fatalne zawieszenie. Samochód jest bardzo zadbany, zawsze serwisowany w ASO. Spalanie 7.8 bez żadnego przeciągania - zmiana biegów już przy 2,5 obrotów. Silnik za mały do tej wagi - wyprzedzanie z duszs na ramieniu. Ale pomimo tego gdyby mniej palił to bym Go sobie... (Bezawaryjność (poważne usterki))
3,2
~Grzesiek
Grandtour 1.2 i 75KM 55kW
Ten silnik to pomyłka- dla masy około 1150kg nie daje rady. Trzeba go wysoko kręcić i strasznie dużo pali. W mieście ok 9l PB (10-11LPG) - trasa minimum to 6 litrów przy bardzo delikatnej jeździe - i zapomnijcie o wyprzedzaniu. (Silnik)
4,1
~ccc
Grandtour 1.2 i 75KM 55kW
Silnik jest ok. Jeśłi ktos nie potrzebuje robić zrywów to wystarcza. Przez 4 lata tylko nasamrowny rozrusznik i wymieniona jedna rolka z paskiem. (Silnik)
~Sławko
pozytywne
2,9
~waldek
Grandtour 1.2 i 75KM 55kW
Silnik zdecydowanie za słaby. Mimo nominalnych 75 km, niski moment obrotowy powoduje, że przyspieszanie tym samochodem to męka. (Silnik)
~TADEUSZ
Grandtour 1.2 i 75KM 55kW
ZACIOŁ MI SIE PŁYWAK W ZBIORNIKU PALIWA POZA TYM NIE MIAŁEM INNEJ USTERKI. (Bezawaryjność (drobiazgi))
Renault Clio III Grandtour