Oceny Renault Clio III Grandtour 1.2 TCE 101KM 74kW 2005-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Clio III Grandtour 1.2 TCE 101KM 74kW 2005-2010

~suwalki1211
Grandtour 1.2 TCE 101KM 74kW
Auto jest idealnym kompromisem między "czymś do miasta", a "trzeba zrobić trasę". Nigdy mnie nie zawiodło, ale muszę przyznać że o nie dbałem. Regularna wymiana oleju czyni te jednostkę niezniszczalną. Żona obecnie użytkuje również clio, 3 drzwiowe z jednostką 1.2Tce i jeśli ten silnik przekroczy 200k i był zadbany to spokojnie bez problemów dociągnie drugie tyle. Nie można też narzekać na karoserię, która pomimo mojej małej przygody na...
3,4
~pawles
Grandtour 1.2 TCE 101KM 74kW
Pekły mi sprężyny dość ostro jeżdżę. Zapalił mi się przełącznik zespolony w trakcie jazdy ale udało mi się kontynuować podróż. Non stop problem z nawiewem czyszczenie regeneracja potem zamiennik dmuchawy i znowu czyszczenie. Lakier ekstra nie rysuje się specjalnie. Lapka nad tylnymi fotelami za słaba i w złym miejscu. Za wąski bagażnik pionowe ściany z jakimiś zaslepkami. Fotele strasznie sie przecieraja. Zaskakujący cicha jazda przy...
~Dorota
Grandtour 1.2 TCE 101KM 74kW
Samochód posiadam jako 2 właściciel. Jestem pozytywnie zaskoczona. Silnik dobry , nie jest to demon prędkości ale dobrze się prowadzi. Na miasto, PL-NL (1200KM) daje rade kilka razy w roku. Żadnej poważnej awarii, samochodem przejechałam już 120tys km. Wszystkie potrzebne wymiany są robione na bieżąco. Szkoda ,że nowe samochody mają do d.. silniki. Kupiłabym ponownie 4/5 jedyny minus to karoseria ale autko ma też swoje lata.
3,7
~Andre
Grandtour 1.2 TCE 101KM 74kW
Ogólnie samochodzik warty polecenia nie jest to demon prędkości aczkolwiek silnik 1.2 turbo doładowany pozytywnie mnie zaskoczyl . Autko do jazdy miejskiej i na wypad po za miasto dla malej rodzinki raczej nie polecam na długie dystansy typu Holandia-Polska (raz probowalem) .
~MaX
Grandtour 1.2 TCE 101KM 74kW
Bardzo dobre autko ze żwawym silnikiem. Sporo miejsca w środku, duży bagażnik, dobre wykosażenie.
~Greg
Grandtour 1.2 TCE 101KM 74kW
Jestem bardzo zadowolony i jeżeli tylko wyjdzie nowe clio w kombiku to biorę (tce 120KM w 1.2)

Usterki Renault Clio III

Renault Clio III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomek DG
Grandtour 1.2 TCE 101KM 74kW
Fajne małe miejskie kombi którym da się spokojnie wyjechać z dzieckiem na wakacje ze sporym bagażem.
3,6
~Grzesiek7
~k
Grandtour 1.2 TCE 101KM 74kW
Silnik pracuje cicho, sprawnie radzi sobie z autem. Bardzo miło zaskakuje elastyczność (pozdrowienia dla turbosprężarki) i szybkość reakcji na naciśnięcie na pedał gazu. Co ważne, silnik ten to bardzo prosta i sprawdzona konstrukcja z dołożoną nowoczesną turbosprężarką (co istotne jest ona chłodzona wodą). Żadne czary-mary, solidny silnik + nowoczesne rozwiązanie w postaci turbinki. (Silnik)
3,6
~Karolek.
Grandtour 1.2 TCE 101KM 74kW
Silnik super. Ma kopa, jak na takie małe autko. Gdy potrzeba mocy , nie odmówi współpracy. (Silnik)
Renault Clio III Grandtour