Oceny Renault Clio III Hatchback 5d Phase II

Renault Clio III Hatchback 5d Phase II - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Clio III Hatchback 5d Phase II

~mhr
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Auto użytkowane na co dzień i okazyjnie w trasę. W mieście sprawdza się świetnie. Na trasy dla spokojnego kierowcy również znajdzie zastosowanie. Nie jest dynamiczne jednak spalanie jest bardzo akceptowalne, no i przede wszystkim auto jest bezawaryjne. Zaskakująco dużo miejsca wewnątrz i największe zaskoczenie pozytywne to bardzo dobre nagłośnienie - każdy kto pierwszy raz wsiadał i słyszał był mega zaskoczony. Ważną rzeczą jest oceniać ten...
~Piotr
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Auto nie zawodne nigdy mnie nie zawiodło idealny dla kogoś kto szuka samochodu po mieście . Na prawdę auto godne polecenia szczególnie polecam wersie limitowaną 20TH która została wypuszczona na 20 urodziny Renault Clio jak się dowiedziałem od mojego brata który pracował w salonie Renault była dopracowana i sprawdzona przed wypuszczeniem jej do sprzedaży taka ich perełka .
~Barri
Hatchback 5d Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Auto kupiłem bo poprzednie Clio już się wysłużyło. To moje trzecie Clio. Świetne do miasta i na trasę. Ma cztery koła, kierownice z wspomaganiem, elektryczne szyby i świetną klimę. Jak trzeba to i można poszaleć sobie troszkę, silnik ma sporo mocy jak na te wagę.
~Kamil Rożek
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Fajny samochód i bardzo trwały. Wykupilem go z firmy jak moja firmówka i jeżdzi nim teraz żona. Jak na prawie 2000tys przebiegu jest wzorowy, nic mi nie padło. Silnik 1.2 16V 75KM polecam do miasta i na małe trasy.
~3_14-ter
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Bardzo dobra propozycja w segmencie. Stosunkowo dużo miejsca w kabinie (głównie z przodu), także w bagażniku hatchbacka (foremne 288 l), najgorszym elementem konfiguracji jest dychawiczny silnik, wybrany głównie ze względu na niezawodność, nie osiągi.
~irek_tr
Hatchback 5d Phase II 1.5 dCi 65KM 48kW
Sprawne i wygodne auto na krótkie trasy i dojazdy do pracy.
Dziennik kosztów dla Renault Clio III Hatchback 5d Phase II
7,2
~W4s1k
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Bardzo ładny wygląd zwłaszcza jak założymy alufelgi 16 calowe. Niskie koszta utrzymania. Idealny dla kogoś kto szuka takiego w utrzymaniu i ładnie wyglądającego auta miejskiego.
~Yoshi96
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Pomimo upływu lat auto wciąż wygląda świeżo(posiadam wersję po lifcie 2009). Środek też nie wygląda na archaiczny(projekt z 2005 roku).
~Kacperooo
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Mogę ten samochód polecić na 100%, żadnych problemów. Wersja po liftcie od 2009r jest bardziej dopracowana.
~Adrian
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Niezawodny samochód, naprawdę. Jestem zaskoczony po 4 latach nic sie padło, dalej smiga.
Renault Clio III Hatchback 5d Phase II