Lista ocen Renault Clio III Hatchback 5d (207)

~rafi wawa
Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Auto warte polecenia dla osób zakładających rodzinę. Przez pierwsze lata napewno się sprawdzi. Polecam jednak większy silnik niż jednostka 1.2 75 KM bo szkoda tracić nerwy przy wyprzedzaniu. Renault bardzo się przyłożyło do poprawienia jakości i wykończenia. No i 5 gwiazdek w testach NCAP...
~marcin_ml@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Jak na te mase auta silnik sprawuje sie calkiem niezle - zdecydowanie zachecam jednak do zakupu auta z mocniejszym motorem (1.4 lub 1.5 DCI) aby zaoszczedzic sobie strachu przy wyprzedzaniu :) (Silnik)
~QbArt.it
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Szczerze mowiac, to najfajniejsze autko w tej klasie. Gdy tylko wsiadlem pierwszy raz do Clio ( wczesniej ogladalem kilka aut innych marek) poczulem, ze tylko to "przemowilo" do mie i poczulem jak bym je bardzo dobrze znal. I cholernie sie NIE zawiodlem :) Jak do tej pory
~Dario
Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Jesli chodzi o prace i elastycznosc silnika to nie mam w zasadzie uwag moze poza jednym ze przy predkosci ok.80 km/h jest slyszalny juz w kabinie taki pomruk silnika Bardzo elastyczny na 5 biegu juz przy predkosci nawet 50 km/h (Silnik)
~hejmar@vp.pl
Hatchback 5d 1.2 16V eco2 75KM 55kW
Auto stosunkowo za drogie jak na te klase, 43000zł to o te 5 za dużo, myśle że Renault miałoby więcej klientów gdyby auto było tańsze. Jeśli chodzi o samo w sobie autko to jest na przyzwoitym poziomie, ja kupiłem bo musiałem z racji na wykonywany zawód ale ogólnie jestem zadowolony.
~Piotras
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Autko godne polecenia, ekonomiczne wygodne, funkcjonalne. Posiada parę minusów o których pisałem powyżej ale nadrabia to plusami o których też mogliście przeczytać. I co bardzo istotne plusów jest znacznie więcej.
3,5
~kawa
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Powyżej 5k rpm (=~160 kmph) dużo bardziej głośny niż przy niższych obrotach. Słaby moment napędowy przy obrotach poniżej 4k, poniżej 3k bardzo słaby. Niby tylko 1.2 ale jeździłem też Cliówką w starszej budzie (też 1.2) i była jakby zrywniejsza. (Silnik)
~krisstawek
Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Póki co jesteśmy pozytywnie nastawieni. Autko z niższej klasy a miejsca dość dużo ,komfortowo wygodnie fajne wyposażenie (alize)+ nakładki na progi, chlapacze, alarm, podgrz. lusterka, gumy ,koło. Jeździ się super - bez szaleństw oczywiście - podstawowa jednos. napęd. - ale o tym nas poinformowali. dla naszej rodziny 2+1 i następne w drodze w sam raz. Polecam
~Marula
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Ocena 5 ponieważ porównując osiiągi do mocy nie można mieć zastrzeżeń. Silnik bardzo elastyczny i po prostu bardzo przyjemny jeśli chodzi o odczucia w trakcie jazdy. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Renault Clio III Hatchback 5d
5,2
7,1
8,2
2,5
~darek darwyp@o2.pl
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Jeżeli Clio to tylko benzyna z dużym silnikiem nie kupujcie czasami 1,2 benzyna 75 km to gówno, które jedzie tylko na wysokich obrotach a wtedy hałasuje jak stara syrenka Renault ma dobre silniki diesla 1,9 dci około 100 km kolega ma takiego w traficku śmiga jak złoto i pali w busie około litra ropy na 100 km więcej niz moje gówno.Po co więc ten wynalazek 1,5 dci
Renault Clio III Hatchback 5d