Lista ocen Renault Clio III Hatchback 5d (206)

~Bartek T
Hatchback 5d 1.4 i 16V 98KM 72kW
Ogólnie nie jest tragicznie, dopiero się zaczyna chyba. Jeśli chodzi o samą jazdę tym samochodem to naprawdę lubię nim jeździć. Jest wystarczająco dynamiczny, da się sprawnie poruszać po mieście i w trasie. Przejechałem nim całą Polskę i troche Europy i nie narzekałem. Z chęcią przejechałbym nim 200tys km, ale nie wiem czy wytrzymam, bo te wycieki oleju zaczynają mnie denerwować
2,3
~Baśka
Hatchback 5d 1.5 dCi eco2 70KM 51kW
Auto po 46 tysiącach kilometrów nadal jest dla mnie obce. Fatalnie się manewruje (szczególnie na wstecznym). Pozycja za kierownicą bardzo męczy. Pasażerowie też narzekają na niewygodne fotele. Niewygodna sama kierownica. Fatalne lusterka, beznadziejna widoczność. Źle się prowadzi.
~Mi.B
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Pracuje cicho, dobrze wkręca się na obroty, jak na 68 kucyków to rewelka :) Max prędkość jaką udało mi się zanotować to 172km/h (wg nawigacji, bo licznik pokazywał więcej). (Silnik)
~PB
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Generalnie auto spelnilo moje oczekiwania. Wszystkie wypisane przeze mnie wady mialy na celu przyblizenie potencjalnym uzytkownikom co trapi ten model, w rozrachunku zalet i wad zdecydowanie wiecej jest tych pierwszych. Autko jest bardzo dobrze wykonane, z miekkich materialow (wersja RipCurl), bardzo przyjemna skorzana kierownica. Ogolnie dalsze wyjazdy tym autem to naprawde przyjemnosc. Takze ja osobiscie polecam.
~Granturek
Hatchback 5d 1.2 16V 101KM 74kW
Po przesiadce z poloneza jestem bardziej niż zadowolony. Co będzie dalej pokaże czas. Minus niestety dla geniusza, który wymyślił aby koło zapasowe było pod podłogą bagażnika. Opuszcza się je na ziemię, ale aby dokonać tej sztuki i tak trzeba wyjąć wszystko z bagażnika! Może to być niezłe wyzwanie w środku nocy, podczas deszczu i na dodatek w \"szczerym polu\".
~Michał
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Gdyby nie drobne uchybienia typu widoczność to byłaby piąteczka a tak \"tylko\" 4 punkciki.
2,2
~pavulon_81@tlen.pl
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
w szkole nauki jazdy mamy 3 renowki wszystkie nowe moze to trefna partia ale najstarsza po roku ma przejechane 50tys najmlodsza 5000km gdybym mogl to bym zmienil samochod to taczka nie autko w zuku bylo wygodniej po calym dniu jazdy mozna sie przekrecic trzesie twardo niewygodne fotele malo miejsca na nogi i kazdej cos dolega a podobno sa to autka w czolowce niezawodnosci hihi
2,5
~pavulon_81@tlen.pl
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
linia moze sie podobac ale reszta jest przypozadkowana karoserii czyli brak miejsca i inne takie nie dopracowany model wg mnie mam nadzieje ze sie nie bedzie psuł i zawieszenie w polsce wytrzyma troce bez remontu ma sie wrazenie ze renault chcialo zrobic model powyzej segmentu i potem przyszedl pan ksiegowy i wywalil wszystkich dokonczyli chinczycy
2,7
~candino@autograf.pl
Hatchback 5d 1.4 i 16V 98KM 72kW
Poprzednio miałem CLIO II 1,4 na którym przejachałem 185.000 km w 8 lat. Jak każdy samochód miał swoje wady i zalety. Zdecydowałem się na jego następcę, chociaż miałem zamiar kupić SUZUKI SWIFT. Poddałem się woli rodziny i teraz żałuję. Trzeszczące plastiki, mało komfortowe fotele i tragiczny silnik 1,4 16V . Czytałem komentarze poprzedników i nie wiem czym jeździli skoro tak się zachwycali tym samochodem. Jeśli chcesz poczuć, że jedziesz to...

Usterki Renault Clio III

Renault Clio III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pluszak
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Dałem za to autko 41 tyś zł, silniczek 100KM, klima manualna, el. szyby, Abs, 4 poduchy. Najbardziej skusiłem się na ten silniczek 1.2 z turbinką. Konkurencja za te pieniądze daje dużo mniej . Jak na razie jestem bardzo zadowolony i zakupu nie żałuje.
Renault Clio III Hatchback 5d