Oceny Renault Clio III Hatchback 5d 1.2 16V 101KM 74kW 2005-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Clio III Hatchback 5d 1.2 16V 101KM 74kW 2005-2010

~Jerry
Hatchback 5d 1.2 16V 101KM 74kW
Z samochodu jestem bardzo zadowolony - atrakcyjny z zewnątrz, przyjemny wewnątrz. W połączeniu z dynamicznym silnikiem jakim jest 1.2 TCE nie ma się czego wstydzić na drodze. Ciężko oceniać nie znając osobiście rywali, ale nie chyba nie zamieniłbym Clio na inne auto z tej klasy. Niestety na rzetelniejszą opinię o samochodzie trzeba będzie zaczekać jeszcze jakies 100tys km ;)
~Granturek
Hatchback 5d 1.2 16V 101KM 74kW
Po przesiadce z poloneza jestem bardziej niż zadowolony. Co będzie dalej pokaże czas. Minus niestety dla geniusza, który wymyślił aby koło zapasowe było pod podłogą bagażnika. Opuszcza się je na ziemię, ale aby dokonać tej sztuki i tak trzeba wyjąć wszystko z bagażnika! Może to być niezłe wyzwanie w środku nocy, podczas deszczu i na dodatek w \"szczerym polu\".
~bartuncio@wp.pl
Hatchback 5d 1.2 16V 101KM 74kW
Bardzo fajne autko.Szczególnie polecam dla maksymalnie dwóch osób.Dobre do miasta i w trasę.
~SLY
Hatchback 5d 1.2 16V 101KM 74kW
JEST TO MOJE AUTO SŁUŻBOWE. POPRZEDNIO MIAŁEM GRANDE PUNTO JTD 120KM. ALE MIAŁEM WRAŻENIE ,ŻE POŁOWA TYCH KONI ŚPI.NON STOP COŚ SZWANKOWAŁO W SKRZYNI BIEGÓW ,NO I TE TADNDETNE PLASTIKI.
~wojteksol@o2.pl
Hatchback 5d 1.2 16V 101KM 74kW
Auto godne polecenia. Warto dołożyć i kupić wersje silnikową TCE.
~Anna
Hatchback 5d 1.2 16V 101KM 74kW
Swietne auto za fajne pieniadze. Wersja rip curl ma bardzo fajne wyposazenie, dodatkowo, do wykonczenia wnetrza uzyto materialow jak w najwyzszej wersji clio, m.in miekkiej deski rozdzielczej etc.

Usterki Renault Clio III

Renault Clio III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Zbych
Hatchback 5d 1.2 16V 101KM 74kW
Dość sztywne zawieszenie jak na francuskie samochody. (Układ jezdny)
~wojtek
Hatchback 5d 1.2 16V 101KM 74kW
Tylko przeciętnie. Czasami przed właczeniem wstecznego trzeba przewajchować. (Skrzynia biegów)
3,2
~marko
Hatchback 5d 1.2 16V 101KM 74kW
Silnik głośny. Na jeździe próbnej dali większy przez co wprowadzili mnie w błąd z komfortem jego pracy. (Silnik)
~xxx xxxx
Hatchback 5d 1.2 16V 101KM 74kW
Mam go zbyt krótko by oceniac niezawodnosc - poczekajmy nastepnych kilka lat. (Bezawaryjność (drobiazgi))
Renault Clio III Hatchback 5d