Oceny Renault Clio III Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW 2007-2010

Renault Clio III Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Clio III Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW 2007-2010

~Jokero
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Bardzo przyjemne miejskie autko, które również w trasie spisze się na 5+ (dzięki silnikowi). Jeżeli ktoś nie oczekuje wykończenia wnętrza na poziomie Maybacha będzie w 100% zadowolony. Najlepszy z dotychczas posiadanych przeze mnie samochodów. Bardziej komfortowego auta miejskiego nie znajdziecie.
~diabeł
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Autko jak za te pieniądze (40tyś zł) jest całkiem przyzwoite. Choć nerwowość silnika 1.2 tce trochę mnie irytuje to uważam, że wybrałem dobrze tym bardziej, ze jest to 2 auto w rodzinie. Gdy siedzi się w środku ma się wrażenie, że jedziemy dużo większym samochodzikiem.
~pluszak
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Dałem za to autko 41 tyś zł, silniczek 100KM, klima manualna, el. szyby, Abs, 4 poduchy. Najbardziej skusiłem się na ten silniczek 1.2 z turbinką. Konkurencja za te pieniądze daje dużo mniej . Jak na razie jestem bardzo zadowolony i zakupu nie żałuje.
4,1
~orek
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Jak do tej pory jestem zadowolony, kupiłem ten samochód tylko ze względu na cenę jaką wynegocjowałem w salonie. Nigdy wcześniej nie miałem francuza ale mam nadzieję, że opinie o awaryjności są grubo przesadzone.
~PB
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Generalnie auto spelnilo moje oczekiwania. Wszystkie wypisane przeze mnie wady mialy na celu przyblizenie potencjalnym uzytkownikom co trapi ten model, w rozrachunku zalet i wad zdecydowanie wiecej jest tych pierwszych. Autko jest bardzo dobrze wykonane, z miekkich materialow (wersja RipCurl), bardzo przyjemna skorzana kierownica. Ogolnie dalsze wyjazdy tym autem to naprawde przyjemnosc. Takze ja osobiscie polecam.
~Martenka
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Bardzo fajne auto. Kupowaliśmy je jako drugie auto (dla żony), ale ono daje taki fun z jazdy (a do tego jest nim łatwo zaparkować centrum), że BARDZO często sam nim jeżdżę.
Dziennik kosztów dla Renault Clio III Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
8,1
~Tom34
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Autko dobre dla przeciętnego Kowalskiego - godne polecenia będziecie zadowoleni zwłaszcza z silniczka
~robert
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Świetny silnik, świetne osiągi, sporo miejsca jak na miejskiego bzyczka, ekonomiczny i całkiem ładny.
~zdzichu
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Silnik ok idzie jak złoto, przydałby się 6 bieg gdyż przy 140/150 obroty silniczka da się słyszeć - cała reszta jak najbardziej pozytywna (Skrzynia biegów)
Renault Clio III Hatchback 5d