Oceny Renault Clio III Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW 2005-2010

Renault Clio III Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW 2005-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Clio III Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW 2005-2010

~Faza11
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Silnik OK, 2 razy wymiana wahacza (luzy). Eksploatacja, jak na razie bezproblemowa, ale: 1-wymiana żarówek z przodu to horror, Lewy reflektor to konieczność wyjęcia akumulatora i plastikowej obudowy. Prawa strona całkiem niedostępna - nie dość, że głęboko schowane dojście, to dostęp blokowany przez przewód klimatyzacji lub wlew płynu do spryskiwacza. Lepiej na podnośnik i zdjąć zderzak i całą lampę. Tylny klosz trzega wazeliną nasmarować, bo...
~Nojsza
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Auto od nowości w rodzinie, 220.000km za nim, skrzynia, Turbo, wtryski ,silnik, nawet sprzęgło nie ruszane odkąd wyjechało z fabryki. Części eksploatacyjne zawsze oryginały i zawsze wcześniej niż wymagane przez serwis i niezawodnie lata po Polsce. Wystarczy nie dziadoszczyć na filtry i oleje i będzie latać praktycznie za darmo, 4,1l/100 dla kobiety, max 5 jak gonie je bo jestem spóźniony.
~SebastianAD
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Autko idealne do miasta i na wypady za miasto. Silnik 1.5 o mocy 68 koni, dzięki temu że to diesel, daje radę w mieście i pali mało. Na trasie przy 110km/h pali 4 litry ropy a przy 140km/h pali około 6.5-7.5 litra ropy na 100km. Wykończenie niezłe, plastiki nie trzeszczą bardzo, i nie zdradzają że są bardzo tanie.
2,5
~darek darwyp@o2.pl
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Jeżeli Clio to tylko benzyna z dużym silnikiem nie kupujcie czasami 1,2 benzyna 75 km to gówno, które jedzie tylko na wysokich obrotach a wtedy hałasuje jak stara syrenka Renault ma dobre silniki diesla 1,9 dci około 100 km kolega ma takiego w traficku śmiga jak złoto i pali w busie około litra ropy na 100 km więcej niz moje gówno.Po co więc ten wynalazek 1,5 dci
~***
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Samochód idealny do jazdy w cyklu miejskim i podmiejskim. Kupując ten samochód rozważałem wszystkie za i przeciw, porównywałem z innymi w tej klasie ( toyota yaris, opel corsa)wybór padł na renault clio i uważam, iż był to wybór słuszny.
2,2
~pavulon_81@tlen.pl
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
w szkole nauki jazdy mamy 3 renowki wszystkie nowe moze to trefna partia ale najstarsza po roku ma przejechane 50tys najmlodsza 5000km gdybym mogl to bym zmienil samochod to taczka nie autko w zuku bylo wygodniej po calym dniu jazdy mozna sie przekrecic trzesie twardo niewygodne fotele malo miejsca na nogi i kazdej cos dolega a podobno sa to autka w czolowce niezawodnosci hihi
Dziennik kosztów dla Renault Clio III Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
5,3
~ammarda@gmail.com
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym samochodem. Co prawda jego głównym użytkownikiem jest żona, ale trochę nim jednak jeżdżę i jestem pod wrażeniem, że taki mały samochodzik, z małym silniczkiem zapewnia w miarę komfortowe i zdecydowanie ekonomiczne podróżowanie. Oczywiście w kategoriach absolutnych są samochody wygodniejsze i bardziej dynamiczne, ale kosztują one sporo więcej. W swojej klasie ten mały Clio to dla mnie na pewno "best buy".
2,4
~Marek
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Całokształt dość kiepski. Z uwagi na usterki spowodowane zastosowanym silnikiem diesla. Nie powinno być tak, że nawet serwis nie jest w stanie naprawić samochodu.
~Aa
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Używam tego modelu od nowości, kupiony został w salonie w Polsce - wszystko OK.
~Michał
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Gdyby nie drobne uchybienia typu widoczność to byłaby piąteczka a tak \"tylko\" 4 punkciki.
Renault Clio III Hatchback 5d