Oceny Renault Clio III Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW 2005-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Clio III Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW 2005-2010

~Arko
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Znakomite auto, za dosłownie ułamek ceny jakie należy zapłacić za inna markę i znaczek. Poprzednio jeździłem tylko WV - ostatnio polo 2003r. Lepiej wyposażony Clio jaki kupiłem kosztuje o 12tys zł mniej, aniżeli Polo które chciałem kupić - trakcja, osiągi i ilość miejsca we wnętrzu jest bardzo zadawalająca . A co do najważniejszej sprawy AWARYJNOŚCI auto ma 108 tyś kmi i NIC!!! silnik ok , elektryka nigdy nie nawaliła zero korozji a w moim...
~Monika
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Auto świetne ! Nigdy mnie nie zwiodło. Uważam, że negatywe opinie na temat silnika 1,5 dCi są niesłuszne ( o ile olej wymienia się na czas - ja to robię co 10 tys km) . Spalanie to jest bajka ! Nie oszczędzam silnika ( wręcz przeciwnie) a spalanie jest na poziomie 4,5 l / 100 km. Wnętrze ? Piękne. Mam najbogatszą wersje wyposażenia i przebija nie jednego VAGa z tamtych lat :)
~Michal
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Uważam to auto za godne polecenia. Może i niemieccy konkurenci są bardziej cenieni ale szczerze mówiąc nie wiem dlaczego. Może kiedyś coś w tym było. Ale na dziś - nie widzę różnicy. Raczej przewagę na stronę francuza ! Po pokonaniu 100 tys km myślę, że jest to ocena obiektywna.
~Piotras
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Autko godne polecenia, ekonomiczne wygodne, funkcjonalne. Posiada parę minusów o których pisałem powyżej ale nadrabia to plusami o których też mogliście przeczytać. I co bardzo istotne plusów jest znacznie więcej.
2,5
~pavulon_81@tlen.pl
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
linia moze sie podobac ale reszta jest przypozadkowana karoserii czyli brak miejsca i inne takie nie dopracowany model wg mnie mam nadzieje ze sie nie bedzie psuł i zawieszenie w polsce wytrzyma troce bez remontu ma sie wrazenie ze renault chcialo zrobic model powyzej segmentu i potem przyszedl pan ksiegowy i wywalil wszystkich dokonczyli chinczycy
~QbArt.it
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Szczerze mowiac, to najfajniejsze autko w tej klasie. Gdy tylko wsiadlem pierwszy raz do Clio ( wczesniej ogladalem kilka aut innych marek) poczulem, ze tylko to "przemowilo" do mie i poczulem jak bym je bardzo dobrze znal. I cholernie sie NIE zawiodlem :) Jak do tej pory
Dziennik kosztów dla Renault Clio III Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
5,3
2,9
~ewaodrenault
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Jedynym jego plusem jest to, że malo pali i w miarę wyglada, reszta bez komentarza.
~Szymciooo
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Póki co jestem zadowolony. Przerażają mnie te plastiki ale to już wszystkie prawie nowe autka są bez duszy. Plastikowe zabawki
~hheczko@interia.pl
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Przez trzy lata nie miałem z samochodem żadnych problemów, nie przepaliła sie nawet żarówka.
4,1
~Tomek
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Jestem zadowolony z auta, nowe oszczędne i wygodne. Troche za twarde i orginalny podłokietnik trzeszczy i jest owszem wygodny, ale przeszkadza w zapinaniu pasów i ręcznym.
Renault Clio III Hatchback 5d